Čtyři roky bydlel v nákupním centru. Nikdo o něm nevěděl, měl tam obývák i ložnici

Jeden muž se rozhodl řešit své problémy netradičním způsobem. Při svých procházkách v okolí obchodního domu objevil místnost, která byla nevyužitá. Postupně ji proměnil v svůj domov a využíval ji po dobu čtyř let.

Muž z Rhode Islandu žil skrytě 4 roky v obchodním centru

Michael Townsend se ocitl v kritické situaci. Majitel bytu, ve kterém žil, se rozhodl přestavět dům a zrušit bytové jednotky. Michael si však nechtěl nechat kvůli tomu kazit život a hledal jiné řešení. Při své každodenní běžecké trase si všiml nevyužívané místnosti pod obchodním centrem. Tu si po letech vybral jako svůj domov.

Bydlení v obchodním centru: Snem nebo skutečností?

Vánoční sezóna 2003 a 2004 přinesla reklamy, které lákaly na netradiční způsob bydlení. Ženský hlas v nich hovořil o tom, jak by bylo skvělé moci žít v obchodním centru plném bohatých nákupních zážitků a všech potřebných věcí pro přežití a zdravý život. Michael se rozhodl tuto reklamu přetvořit v realitu a začal si v obchodním centru vytvářet svůj vlastní byt.

Foto: Shutterstock

Nápad se stal skutečností

V rozhodnutí mu již nic nebránilo a začal bydlet v nevyužitém prostoru pod obchodním centrem. Když se mu před lety poprvé naskytla tato příležitost, byl nadšený z reklam, které nabízely být součástí nákupního centra. Postupně se z nevyužitého prostoru začal stávat Michaelův byt, vybavený pohovkou, herní konzolí a vším dalším, co muž a jeho přátelé potřebovali.

Tajný byt v obchodním centru byl odhalen

Muž plánoval další úpravy, ale už je bohužel nestihl realizovat. Plán nevyšel tak, jak si představoval, a po čtyřech letech tajný byt našla ochranka obchodního centra a Michael byl obviněn z vniknutí na cizí pozemek. Soud mu udělil podmínku, ale zakázal mu navždy vstup do nákupního centra.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Daniela
Daniela
1 rok

Ochrance trvalo čtyři roky než byl objeven? Takovou ochranku bych vyhodila a jemu ten pobyt zlegalizovala.

Xavier
Xavier
1 rok
Reply to  Daniela

Přesně :-)))