Dejte si pozor. Na trhu jsou speciální vlhčené ubrousky. Muž s nimi zažil nepříjemné chvíle

Nejsou všechny vlhčené ubrousky stejné a určené na stejnou věc. O tom se můžete velmi nepříjemně přesvědčit na vlastní kůži, pokud je zaměníte. To se stalo i jednomu muži, který zřejmě není zvyklý tak často nakupovat, a tak udělal snadno chybu.

Špatná volba

Namísto běžných navlhčených ubrousků si totiž vzal a následně použil ty na čištění záchodové mísy. To ovšem není všechno. V důsledku nepříjemného zážitku teď žádá po obchodním řetězci, aby začal ubrousky označovat pořádně.

Tento případ medializoval devětadvacetiletý Brit Leon Gleed, který zažil velmi nehezké chvíle poté, co nesprávně použil ubrousky, které jsou určeny na otření záchodového prkénka. Muž si ale myslel, že je může použít jako příjemnější alternativu k toaletnímu papíru.

Svého omylu si Leon nevšiml ihned. Takto nesprávně použité ubrousky nepůsobily. To je ale možná ještě horší, protože v důsledku toho je používal opakovaně. Teprve po pár dnech se u něj vyvinulo něco, co popsal jako velmi palčivou bolest, která byla doprovázena vyrážkou.

Foto: Shutterstock

Chyba v označení?

Muž pochopitelně hledal příčiny svých potíží. Napadlo ho si pročíst také složení oněch ubrousků, které v posledních dnech začal používat. Při tom se však zhrozil. Na obalu stály úplně jiné věci, než by si představoval, například deklarace o tom, jak tyto ubrousky ničí bakterie apod.

Jeho přítelkyně se incidentu zasmála, avšak Leon musel tam dole používat hojící krém. Navíc měl problémy v práci, protože pracuje jako řidič kamionu a měl potíže s vystupováním a nastupováním.

Z těchto důvodů se muž obrátil i na obchodní řetězec, po kterém žádá, aby ubrousky označoval pořádně. A to tak, aby k podobným záměnám nemohlo dojít. Podle zástupců obchodu tak ale činí a dělají vše, aby pro zákazníky byl nákup co nejpřehlednější.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Lucy
Lucy
1 rok

No blbec, co víc na to říct 😆