Detoxikační náplasti na chodidla. Účinný pomocník nebo vyhozené peníze?

Detoxikační pásky na chodidla, které slibují zázraky. Jejich popis většinou zákazníky upozorňuje na svou perfektní detoxikační funkci, nízkou cenu a dlouhodobou účinnost. Spousta zájemců tento produkt vyzkoušela a výpovědi o výsledku se liší. Podívejte se na to, jak přesně nalepovací pásky na chodidla mají fungovat.

Jak přesně fungují detoxikační náplasti

Jedná se o produkt, který na první pohled působí jen jako velká náplast. Ta se dle výrobců lepí na chodidlo ve spánku a účinkuje přes noc. Náplasti v sobě ukrývají prospěšné látky, ať už přírodní, či uměle vytvořené. Ty si kladou za cíl vytáhnout z těla co největší část toxinů a uvolnit lymfatický systém.

Odborníci tuto metodu spíše odsuzují

Ačkoli se jedná o metodu, která je v čínské medicíně velice oblíbená, naši lékaři se k ní většinou otáčejí zády. Spousta uživatelů zmiňuje pozitivní účinky ihned ráno po první náplasti. Jako důkaz udávají fakt doložený fotografií, že náplast změní barvu ze světlé na tmavě hnědou, což může svědčit o vyčištění těla. Odborníci však zastávají názor, že jde spíše o reklamní trik a mnohem více tělu pomůže obyčejný sport.

Existují také kladné recenze

Na druhou stranu se najdou lékaři, kteří tvrdí, že tato alternativní léčba není špatné řešení. Dle jejich názoru se jedná o metodu, která nezasahuje přímo do těla člověka a není tak nebezpečná. Pozitivní účinky náplastí zcela nepotvrzují, ale také je ihned nezavrhují.

Dbejte na kvalitu

Nenechte se zlákat nabídkami, které vás zahlcují nereálnými sliby a nabízejí jen výhodnou cenu. V tomto případě dbejte na doporučení lékaře, lékárníka nebo ostatních uživatelů. Pozorně sledujte také složení, a to na internetu, ale i v kamenné prodejně. Jako doplnění k této léčbě lze přistoupit i k přirozenému detoxu, který při používání náplastí usnadní práci. Zařaďte do jídelníčku čerstvé a svěží potraviny, dbejte na pitný režim, odpočívejte a dostatečně se věnujte sportu. Detoxikační pásky berte spíše jako zajímavé zpestření detoxu a možná vašemu tělu také pomohou.

Autor: Tereza Málková

Zdravý životní styl a objevování nových receptů je něco, co ji vždy naplňovalo, a proto se zde s vámi dělí o své poznatky.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments