Jak nosit pánské šortky? Máme pro Vás různé styly

Blíží se nám léto a k němu odmyslitelně patří i tento kus oblečení. Jestli chcete mít vzdušný, ale zároveň dobře vypadající outfit, tak jednoznačně musíte mít na sobě tento kus oblečení. Položíme Vám jednoduchou otázku. Patříte mezi ty, kteří milují nebo naopak nenávidí pánské kraťasy? Z našeho pohledu šortky rozhodně patří do pánského šatníku a pokud si nejste jistí, jak je nosit, tak si přečtěte tento článek. Zjistíte, jak šortky správně kombinovat s ostatním oblečením a také dostanete řadu užitečných tipů.

Nebojte se kraťasů

Pokud nenosíte kraťasy, protože se bojíte, že v nich budete vypadat hloupě či zkrátka nevíte, jak je nosit, tak pro Vás máme jednoduchý vzkaz, v jednoduchosti je krása. Opravdu si to nemusíte komplikovat a vymýšlet žádné složitosti. Stačí Vám, když si koupíte obyčejné džínové šortky, které Vám dobře padnou. Například obchod Bolf nabízí velmi povedené modely pánských kraťasů, které sluší opravdu každému. Ať už jsou to černé nebo klasické modré džínové. V kombinaci s dobře padnoucím tričkem a klasickými teniskami to bude vypadat vždy dobře.

Když si ke kraťasům vyberete několik dobře padnoucích triček, tak máte vyhráno. Stačí, když si vyberte univerzální barvy jako je bílá, černá, šedá a modrá a máte jistý úspěch. K tomu si jen vyberete správné boty, stačí jednoduché tenisky v bílé nebo černé barvě. Spousta lidí si myslí, že móda je složitá. Opak je pravdou. Jak jsme již říkali, tak v jednoduchosti je krása. Stačí nezlomit hůl a dát si práci s výběrem.

Vytváříme dokonalý outfit

Kraťasy může kombinovat s klasickým tričkem s krátkým rukávem nebo polo tričkem. Ti odvážnější mohou sáhnout i po tričku s delším rukávem či košili. Níže jsem pro vás sepsal odstavec, který Vám pomůže se správným výběrem velikosti trička.

Jak jsme již výše zmiňovali nepodceňujte výběr velikosti. Příliš upnuté tričko Vám rozhodně neudělá kompliment, bude spíše vypadat, jakože jste zdědili tričko od Vašeho staršího sourozence. Naopak když si obléknete tričko o dvě velikosti vyšší, než je ta Vaše, tak budete vypadat jako rapper z devadesátých let. To taky nechcete. Různí výrobci mají různé střihy a styly triček, a proto je možné, že někdy Vám bude například velikost L celkem malá a někdy byste raději volil o velikost menší.

Jak se zorientovat v nabídce kraťasů?

V dnešní době existuje mnoho druhů šortek, ale které jsou ty správné? Budeme se především bavit o těch, ve kterých vyrazíte na dovolenou či do města. Rozhodně zde nebudeme rozebírat kapsáčové kraťasy, které si berete na ryby. Pokud si budete vybírat obchod kde si budete kupovat kraťasy, tak Vám můžeme doporučit Bolf. Na odkazu níže naleznete všechny druhy kraťasů, o kterých se dnes budeme bavit.

Při výběru kraťasů vsaďte raději na jednoduchost než na experimentování se šílenými barvami a vzory. Jednoduché džínové šortky, Vám udělají větší službu, než nevkusné kraťasy s bočními kapsami a vzorem Micky Mouse. Níže jsme se pro Vás pokusili sepsat drobný návod jaké kraťasy si vybrat a jaké oblečení k nim volit. Vyzkoušejte a budete překvapeni.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments