Juliannu šikanovali za obří mateřské znaménko. Teď se stala hvězdou Instagramu a znovu se cítí sexy

Nová hvězda Instagramu se se svými fanoušky podělila o pocit, že se konečně cítí sexy poté, co byla mnoho let šikanována. Její tělo totiž pokrývá extrémně vzácná forma mateřského znaménka.

Nechutné nadávky

V dětství si Julianna Jussef prožila krušné chvíle, když jí označovali například za dalmatina, žirafu nebo krávu. Byla extrémně zranitelná a svou „vadu na kráse“ si brala velmi osobně.

O to větší zadostiučinění pro ní teď je, že na sociálních sítích dokázala získat desítky tisíc fanoušků, kteří jí navíc raketovým tempem přibývají. Julianna, která nyní žije v polské Varšavě, se tak konečně cítí sebejistá.

Chci být šťastná, zdravá, cítít se krásná a věřit si v mé vlastní kůži. To se mi konečně podařilo, ale byla to dlouhá cesta,“ řekla Julianna magazínu Mirror Online.

Dnes může na nepříjemné chvíle provázené šikanou definitivně zapomenout. Na Instagramu má více než 100 000 sledujících a dostává zprávy od stovek cizích lidí, kteří ji označují za krásnou a silnou.

Dětství, které si málokdo umí představit

Když si ale přeci jen na dětství vzpomene, najednou zvážní. Přiznává, že byla zprvu bezstarostným dítětem, které si ze svého znaménka nic nedělalo. Jenže pak si začala všímat, že na ní všichni civí.

Nešlo přitom jen o šikanu od vrstevníků. Když už si s ní nějaké děti chtěly hrát, často se stávalo, že jim to rodiče zakázali, protože se nesmyslně obávali, že jde o nakažlivou kožní nemoc.

Šikana a nepříjemné pocity vygradovaly v jejích 14 letech, kdy začala raději zůstávat doma a vycházela ven pouze za tmy, aby se vyvarovala krutých komentářů nebo nepříjemného civění. „Myslela jsem si, že nikdy nebudu mít přítele, protože kluci si přeci mohou vybrat holku, která je normální,“ vypráví Julianna. Nakonec však znaménko vzala za svou přirozenost a rozhodla se žít zcela normálně. A zjistila, že tam venku jsou ještě dobří lidé.

Mohlo by vás zajímat

Autor: Lucie Proutková

V mládí jsem často trpěla zdravotními problémy. Lékaři mi moc kloudného neporadili, ale zato předepisovalo jeden lék za druhým. Nakonec jsem se rozhodla poradit si sama zdravějším životním stylem. A ono to vyšlo - tak ráda poradím druhým.

10
Komentujte

avatar
4 Komentářová vlákna
6 Odpovědi ve vlákně
0 Sledující
 
Nejsledovanější komentář
Nejžhavější komentářové vlákno
9 Autoři komentářů
:-)BlbecRosťaPetrMarekDDdd Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Jsou lidi bez mateřských znamének a napohled krásní ale jsou zase úplně blbý,proto na nějakém fleku na těle nezáleží.Děti jsou každopádně zlí,někteří se mi ve škole smáli že nosím brýle.Dneska se smějí že nemáš mobil.

:-)Blbec
Host
:-)Blbec

Blbý jste vy. Ti lidé jsou blbííí

:-)Blbec
Host
:-)Blbec

A děti jsou zléé ty chytrísku :))))

Loading...