Kvalitní vstupní dveře pro klidný spánek od Mand CZ

Vchodové dveře by měly skvěle vypadat, ale především plnit svoji funkci a chránit vše, co je vám drahé. Vyberte ty správné, nejlépe bezpečnostní, ať můžete večer s klidem na duši usínat.

Vstupní dveře jsou nedílnou součástí každého domu či bytu. Jejich výběr rozhodně nepodceňujte. Jsou tím, co vás odděluje od vnějšího prostředí, i tím, co vás vítá, když se unavení z práce vracíte domů. Je tedy jasné, že takové vchodové dveře musí plnit hned několik funkcí – především estetickou a bezpečnostní.

Vstupní dřevěné dveře mají své osobité kouzlo

V MAND CZ máme pro dveře všeho druhu slabost, a proto máme v oblibě i ty vchodové. Čím dál tím více propadáme kouzlu vstupních dřevěných dveří. Dřevo je materiál, který dle našeho skromného názoru nemá konkurenci. Je přirozeně krásné, odolné, trvanlivé a v neposlední řadě dokáže navodit ono žádoucí teplo domova, o které nám všem jde. Vstupní dveře vyrábíme standardně z českých smrků, ale na přání vám vyrobíme dveře i z jiné dřeviny. Vyberte si mezi dveřmi v EURO profilu tl. 68 mm, které dodáváme se smrkovou rámovou zárubní, či dveřmi v EURO profilu tl. 42 mm, které lze osadit do stávající ocelové či jiné zárubně, a tudíž je dodáváme bez rámové zárubně – lze ji však dokoupit.

Víme, že najít perfektní vchodové dveře není žádný med, a proto se snažíme svým klientům vyjít maximálně vstříc. Nabízíme dveře s bočním i horním světlíkem, dveře plné, nebo dokonce dveře atypických rozměrů – závisí skutečně jen na vás.

Bezpečnostní dveře žádá často pojišťovna

Protože jsme v samém úvodu zmínili, že by vstupní dveře měli plnit i funkci bezpečnostní, nelze opomenout širokou nabídku našich bezpečnostních dveří. Se zabezpečováním domácnosti vždy začínejte ode dveří. Je samozřejmě pravda, že případný narušitel si může cestu do vašeho soukromí probít i jinak, ale bez zabezpečených dveří nepochodíte v případě pojistné události ani u pojišťovny.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní bezpečnostní dveře druhé, třetí a čtvrté bezpečnostní třídy, které splňují standardy normy ČSN EN 1627:2012. Pokud se v číslech bezpečnostních tříd neorientujete, dáme vám jednu radu – čím vyšší číslo, tím vyšší stupeň zabezpečení. Je to skutečně tak prosté. A ještě jedna rada – bezpečnostní třídu dveří vždy slaďte s třídou ostatních bezpečnostních prvků, tedy dveřního kování a cylindrické vložky.

Bezpečnostní dveře nejsou v žádném případě jen obyčejným vstupními dveřmi, které by se od těch necertifikovaných lišily jen „papírem“. Jsou to dveře testované na celou řadu možných způsobů vniknutí narušitele. Pro běžné domácnosti doporučujeme dveře třetí, nejlépe čtvrté bezpečnostní třídy.

I bezpečnostním dveřím to musí slušet

Bezpečí ale není to jediné, co vám mohou bezpečnostní dveře poskytovat. Nabízíme vám dveře, které vynikají skvělou zvukovou a tepelnou izolací, dveře, které se díky tomu hodí třeba i do nízkoenergetických domů. Ani u bezpečnostních dveří nelze navíc opomenout estetiku, a tak si potrpíme na to, aby jim to slušelo. V sortimentu MAND CZ najdete dveře s laminátovým povrchem či dýhou nebo dveře obložené přírodními či mořenými dřevěnými kazetami.

Dveřmi to u nás rozhodně nekončí. Protože víme, že dveře nejsou nikdy jen o dveřním křídle, ale i o výběru skvěle ladícího dveřního příslušenství, můžete u nás pořídit i ladící dveřní kování od renomovaných výrobců, které vás stejně jako naše dveře rozhodně nezklame.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments