Kým jste byli v minulém životě? Jednoduše to vyčtěte ze svého data narození

Možná víte, co je životní číslo a jaký má význam. Ale víte, že navíc souvisí s minulými životy? Jeho výpočet je snadný. Jak ho spočítat? Pokud jste se narodili například 16.11.2002, budete počítat takto: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 2 = 13, pak si sečtete 1+3 a vyjde vám 4. Pak je 4 vaše životní číslo. To nás ovlivňuje v současném životě, ale mnohé napovídá i o tom minulém.

Životní číslo 1

V minulém životě jste byli významnou osobností, možná i z královské rodiny. Lidé k vám chovali úctu a žili jste v blahobytu.

Životní číslo 2

Pravděpodobně byl váš minulý život plný milostných avantýr. V tomto životě silně toužíte po lásce a můžete mít pocit, že vám někdo blízký chybí.

Životní číslo 3

Váš snesl života byl jednoduchý. Byli jste umělecky založení a oproštěni od materialistické touhy. Žili jste prostý a jednoduchý život.

Životní číslo 4

Velkou část života jste strávili v omezeném prostoru, pravděpodobně jako vězeň nebo trok, nebo naopak na druhé straně – pracovali jste v podobném prostředí.

Životní číslo 5

Minulý život jste prožili ve strachu. Váš život probíhal ve zmatku, nejistotě a strachu. Možná jste žili na místě, kde probíhala válka. Strachy se mohou promítnout i do současného života.

Foto: Shutterstock

Životní číslo 6

Vaším životním smyslem v minulém životě byla meditace a mír. Spiritualita vám možná v současném životě chybí. Pokud to tak je, zaměřte se na to a pokuste se to změnit.

Životní číslo 7

V minulém životě jste byli uznávanou osobností, která měnila ostatním život. Měli jste hluboké spojení s duchovnem a pravděpodobně i vyšší vzdělání než většina společnosti.

Životní číslo 8

Byli jste velmi bohatí a žili v hojnosti. Peníze pro vás byly na prvním místě,  a nejspíš se finančního zabezpečení snažíte dosáhnout i v současném životě.

Životní číslo 9

Toto životní číslo je spojeno s nadpřirozenem. Možná jste byli astrologem, numerologem, nebo třeba kartářkou. Do tohoto života si přinášíte klid a vyrovnanost.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
2 měsíců

Mám 4 Životní číslo 4
Velkou část života jste strávili v omezeném prostoru, pravděpodobně jako vězeň nebo trok, nebo naopak na druhé straně – pracovali jste v podobném prostředí. Ale co je trok?

Pavel
Pavel
2 měsíců

Mám 11.

Lenka
Lenka
2 měsíců

Mám 11.

Lenka
Lenka
2 měsíců

Mám 10

Fhjn
Fhjn
2 měsíců
Reply to  Lenka

Já 11

Radek
Radek
2 měsíců
Reply to  Lenka

Já 12 🤣

Petr
Petr
2 měsíců
Reply to  Lenka

Tak to jsi v minulém životě zemřela v koncentračním táboře.
Spadla jsi ze strážní věže 🙂