Kým jste byli v minulém životě? Prozradí vám to jeden jediný obrázek a co z něj vyberete

Možná vás zajímá, kým jste byli v minulém životě. Ostatně, kdo by nebyl zvědavý, co tehdy dělal a zda to na něm zanechalo nějaké stopy i v tom současném.

Mnozí nad tím přeci jen mávnou rukou, protože takové zjištění není jednoduché udělat. Ve skutečnosti to ale zase tak složité není. Byl sestaven speciální obrázek, na jehož základě se dá s velkou mírou přesnosti odhadnout, co jste v minulém životě dělali. Podívejte se na tento obrázek a vyberte si jednu jeho část. Pak vám to vysvětlíme.

Obrázek, ze kterého vyčtete svou minulost.

Obrázek 1

V minulém životě jste měli zřejmě dar proroctví. Byli jste považováni za moudrého člověka, ke kterému ostatní chodili pro radu. Pomohli jste spoustě lidí najít správný životní směr. Neměli jste předsudky a důležitá pro vás byla láska. Rovněž jste byli velmi velkorysí, což vám vydrželo i v tomto životě. Vaše někdejší moudrost se potom ozývá v podobě silného šestého smyslu. Naslouchejte mu.

Obrázek 2

Váš minulý život byl úplně odlišný od toho současného. Byli jste něčím, co by se dalo popsat jako prostředník při přechodech světem. Dokázali jste komunikovat s duchy a díky tomu teď dokážete číst, co si lidé kolem vás myslí.

Obrázek 3

Váš minulý život se nesl ve jménu umění. Měli jste velmi vyvinutý umělecký cit a pravděpodobně vás uznávali po celém světě. Ve všem ve vašem okolí jste viděli mimořádnou krásu a dokázali ji zachytit. Tento dar ve vás přitom stále zůstal zachován. Můžete ho probudit i teď.

Obrázek 4

Ve vašem minulém životě jste byli něčím, co by se dalo popsat jako renesanční člověk. Zkrátka člověk mnoha různých dovedností. Váš mozek dokázal pracovat jako počítat a vše okamžitě analyzovat s velkou přesností.

Obrázek 5

Byli jste někým, kdo životem provázal ostatní lidi. Docela pravděpodobně jste působili v roli učitele a předávali své znalosti a zkušenosti dalším generacím. Neměli jste velké osobní zájmy a vaším cílem bylo pomáhat jiným. I dnes dokážete pomoci dobře mířenou radou, a to velmi spontánně.

Obrázek 6

Docela dobře jste byli někým, kdo připravovali lidi na jejich budoucnost. Mohla to být třeba kartářka nebo kouzelník. Využívali jste svého šestého smyslu a dokázali mít vizi budoucnosti. I dnes se vám často přihodí, že dokážete něco velmi dobře předpovědět. Pracujte na svém daru, a to i ve prospěch ostatních.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments