Vyjedete kousek za hranice a tam najdete úžasné místo na nákupy. Slevy 80 % jsou zcela běžné

České pohraničí z vnější strany se stává oblíbeným místem k nákupům. Lidé tam už začínají řešit své běžné rodinné nákupy potraviny, a to jednoduše proto, že se to vyplatí. Oproti českým obchodům totiž ušetří třetinu až polovinu, zejména pokud jde o Polsko.

Tohle jste neviděli

Pravdou ale je, že nákupní horečka je v těchto lokalitách značná a netýká se pouze samotných potravin. Tentokrát bychom vás rádi upozornili na místo, o kterém jste možná už slyšeli, ale ještě v něm pravděpodobně nebyli. Je to nový hit, kam se teď ve velkém vyráží.

Mluvíme tu o takzvaném Parndorf Outletu. Pravdou je, že v jeho případě musíte hranici nejen překročit, ale ještě chvíli pokračovat v jízdě. Nachází se totiž za Vídní, což ale třeba pro obyvatele Moravy není vůbec daleko. Dá se sem ale snadno dojet i z jiných míst České republiky, obzvlášť pokud to pojmete jako příjemný celodenní výlet, což byste měli, protože jeden den vám na zdejší nákupy asi ani nestačí.

Ocitnete se tu doslova v jiném světě, tedy pokud nemáte ve zvyku pravidelně navštěvovat Pařížskou ulici v Praze. Ale skutečně, tady budete mít co do činění se značkami Versace, Armani, Burberry, Guci nebo Dolce a Gabbana. Teď už si zřejmě říkáte, že to není nic pro vás, protože to bude zkrátka drahé.

Jenže v tom je právě ten v tip. Tady se vše prodává s velkými slevami. Nemusíte přitom brát jen tyto velmi drahé značky, jsou tu i běžnější, byť stále vnímané velmi prestižně.

Foto: Shutterstock

Dá se hodně ušetřit

Výhodné nabídky jsou tu doslova všudypřítomné a prodejci se předhánějí v tom, kdo zlevní více. Viděli jsme například 80% slevu na sortiment značky Karl Lagerfeld, který byl navíc doplněn ještě další desetiprocentní slevou v případě, že nakoupíte dva a více kusů.

O toto outletové centrum je obrovský zájem, a tak o víkendech čekejte davy. Někdy budete mít i problém dostat se do obchodů a budete si muset vystát frontu. Na druhou stranu, proč nevyrazit ve všední den, kdy je zde o poznání prázdněji a v klidu si vyberete.

V každém případě musíme upozornit, že tento outlet nelze srovnávat s těmi českými, které se tak často jen jmenují, ale ve skutečnosti prodávají předražené zboží ze starších kolekcí jen s malou slevou. Tady ušetříte podobně jako třeba na nákupe v Americe.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments