Nejlínější ženy podle horoskopu. Tyhle na práci nehrábnou a málokdo s nimi vydrží

Máte doma ženu, která nechce pracovat? Možná je vaše drahá polovička k tomuto údělu tak trochu předurčena nebo není dostatečně motivována. Některé ženy mohou být workoholičky a pracovat od rána do včera. Naproti tomu jsou ženy, které nepracují anebo pokud pracují, je pro ně práce tou poslední věcí, kterou skutečně chtějí dělat.

Ženy, které se narodí ve znamení berana, lva či štíra je třeba správně k práci motivovat a zohlednit i jejich vlastnosti.

Beran (21.3. – 20.4.)

Beran je ohnivé znamení, představující velmi silnou osobnost. Beran jako přirozený vůdce nechce pracovat s lidmi, kteří nesdílí jeho nadšení pro věc. Velmi často chce věci udělat rychle, někdy až ve spěchu. Může se až zdát, že jsou velmi netrpělivý. Pokud již něco začnou, dotáhnou to vždy do konce. Neradi odcházejí od rozdělané práce. Pokud se zdá, že nepracují, mají proto své důvody, které mohou pramenit z nedostatečné motivace.

Lev (23.7. – 22.8.)

Lev je ohnivé a temperamentní znamení. Velmi rádi jsou v centru pozornosti a potrpí si i na obdiv. Lvi se do skupiny línějších znamení zařadili proto, že pokud by měli pracovat ve skupině s lidmi, které nemají rádi, není to většinou nic pro ně. Raději pracovat nebudou, dokud nenajdou jim vyhovující práci a kolektiv. Jsou od přírody vůdčími osobnostmi a nechtějí pracovat s každým. Pokud ale spolupracují s lidmi, které si oblíbí a považují je za rodinu, jsou velmi loajální a vydají ze sebe maximum.

Foto: Shutterstock

Štír (24.10. – 22.11.)

Štír je ohnivé znamení. Samotní štíři jsou velmi cílevědomí a mají talent pro strategii. Často tedy odmítají pracovat, pokud před sebou nevidí žádný cíl. Současně velmi dobře čtou v lidech a dokáží dobře předvídat myšlenky a činy druhých. Proto pro ně nemusí být spolupráce s každým příjemná a vybírají si s kým budou trávit svůj čas. Někdy mohou být až bezohlední, neboť nedokáží ovládnout svou cílevědomost a snaží se za každou cenu dosáhnout toho co chtějí. Mezi jejich další vlastnost patří soutěživost, což může v některých případech činit velké překážky.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
1 rok

Tak ten štír k tomu vůbec nesedí. A hlavně to ohnivé znamení není.