Nejméně sympatické ženy podle horoskopu. Hrozné jsou už na první pohled

Pokud se při výběru lidí, se kterými budete trávit čas, řídíte pouze vhledem, můžete často přijít o mnoho velmi zajímavých a milých lidí. Některým znamením byla do vínku dána menší míra sympatie i přesto, že ve skutečnosti si můžete padnout do noty. Než tedy odsoudíte člověka po prvním pohledu, je dobré se ho alespoň pokusit poznat. Samozřejmě jsou lidé, se kterými si prostě rozumět nebudete.

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Vodnáři dají velmi často na první dojem. Pokud je někdo na první dojem nezaujme, obvykle se nesnaží v další konverzaci pokračovat. Touží po podnětech a novinkách. Mívají problémy s emocemi, a tak je někdy obtížné s nimi vycházet. Své emoce nedávají moc najevo, a tudíž špatně odhadnete, jak se právě cítí. Přesto vyžadují, abyste je pochopili, i když své pocity nevyjádřili a odmítají o tom mluvit. Vodnáři nemají empatii k druhým lidem.

Oproti tomu jsou velmi společenští, věčně zvědaví a hledající odpovědi na všechny své otázky. Díky svému obecnému přehledu dokáží navázat hovor téměř s kýmkoliv.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci jsou především vysoce emočně inteligentní. Pokud jsou tedy v rozrušeném stavu, mají tendenci být náladoví a vznětliví. Mohou se utápět i v pocitu, že jejich obětavost byla zneužita. Pokud tedy narazíte na raka v takovémto rozpoložení, je lepší ho nechat vše vstřebat.

Jejich kladnou vlastností je, že velmi rychle odhalí, co jiné vzrušuje a snaží se získat péči a pozornost, aby se cítili bezpečně. Typickými vlastnostmi jsou pečovatelství, citlivost, soucit, sebeochrana a hledání bezpečí a lásky. Získáte-li si raka, bude o vás pečovat a bude se snažit, abyste se cítili bezpečně a pohodlně. Pro raky je rodina na prvním místě.

Foto: Shutterstock

Štír

24. 10. až 22. 11.

O štírech je známo, že si často berou, co chtějí a nic pro ně není překážka. Dokáží být také nesmírně dominantní, což může ostatní odradit. Pakliže jsou ublížení, uražení nebo rozzuření, nedá se s nimi rozumně mluvit. Velmi dobře umí odhalit slabé místo svého protivníka a pokud je zradíte, dokáží vás zcela vyškrtnou ze svého života.

Oproti tomu jsou velmi vášniví, citově intenzivní a romantičtí. Jsou cílevědomí a moudří. Máte-li vedle sebe štíra, bude vás s největší pravděpodobností inspirovat a posilovat.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments