Nejnešťastnější znamení. Tyhle ženy pořád jen kňučí a stěžují si, ale důvod nemají

Neustále prožíváte pocit úzkosti, strachu a smutku? I přesto, že váš život je v pořádku a vaše okolnosti jsou příznivé? Možná patříte mezi některá znamení, která zkrátka jsou nešťastná, přestože nemají opravdový důvod k trápení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

 Ženy ve znamení Panny se často trápí neustálými obavami o své děti. Kontrolují je, neustále volají a potřebují mít přesný přehled o jejich pohybu a aktivitách. I když se kolem nich všechno zdá být v pořádku, stále pociťují paniku a strach, že by se něco mohlo stát. To může omezovat jejich děti ve vykonávání běžných aktivit a vytvářet napětí ve vztahu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ženy ve znamení Kozoroha mohou mít tendenci počítat s tím nejhorším a trápit se, i když mají vše, po čem toužily. I když jsou šťastné a spokojené, stále mají pocit, že se něco může pokazit a zničit jejich pohodu. Mívají tendenci předvídat negativní scénáře a příliš se soustředit na problémy, což jim brání v tom, aby si život vychutnaly naplno.

Foto: Shutterstock

Rak (22.6. – 22.7.)

Ženy narozené ve znamení Raka mají často sklon k pesimismu a negativismu. Jejich přirozená potřeba bezpečí a stability je velmi silná, a proto se často obávají ztráty blízkých osob. Tato obava je pro ně velmi významná a dokáže je hluboce zasáhnout. Rodina a vztahy s blízkými jsou pro ně nejvyšší hodnotou a jejich ztráta by byla pro ně neuvěřitelně bolestivá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ženy ve znamení Blíženců často prožívají emoce intenzivně a mohou se stát plačkami a hysterkami. Mají tendenci se hroutit a stresovat, když se věci nevyvíjejí podle jejich představ a plánu. Pokud se jejich pečlivě naplánovaný itinerář naruší, mohou se cítit nešťastné, smutné a pod tlakem. Je důležité, aby se naučily uvolnit a nechat věcem volný průběh, aby nemusely trpět kvůli nedokonalostem.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments