Nejprolhanější znamení horoskopu. Nakonec vám zničí celý život

Jsou lidé, kteří se chovají podle hesla, co na srdci, to na jazyku. U nich vždy víte, jak se zrovna cítí nebo co je naštvalo. Na druhém břehu jsou usměvaví, stále přátelští a milí přetvářkové, jejichž skutečné pocity bez detektoru lži neodhalíte. Dejte si na ně pozor.

Tajuplný blíženec

Pocity, emoce a myšlenky dokáží dokonale skrývat blíženci. Po dlouhé hodiny umí nosit usměvavou masku. Jakmile promluví, dávají důraz každému slovu a máte u nich pocit, že způsob, jakým věci sdělují něco skrývá. Nikdy o nich nebudete vědět vše a mohou působit až nedůvěryhodně. Jsou chvíle, kdy na vás blíženec působí i tím, že mlčí. V přítomnosti blíženců se řada lidí necítí dobře.

Sebevědomý lev

Hrdý a sebevědomý lev často ukrývá skutečné pocity za sebejistým výrazem. Dokáží ostatním pochlebovat a chválit je i v případě, že si myslí pravý opak. Chtějí, aby jim okolí projevovalo respekt a úctu a aby se chovali přesně tak, jak lev vyžaduje a očekává. Se lvi se obtížně komunikuje, protože jednají a hovoří jinak, než jsou v hloubi duše přesvědčeni.

Nerozhodné váhy

Váhy jsou pověstné utíkáním před problémy, snaží se vyhnout konfliktům. Proto dokáží být mistry přetvářky a pokrytectví. Na druhou stranu dokáží dělat kompromisy a touží po míru a harmonii. Tu ale často hledají na úkol pravdomluvnosti. Klid potřebují natolik, že jsou ochotni se vymlouvat nebo lhát.

Foto: Shutterstock

Štíři ukrývají emoce

Štíři jsou těmi, kdo se dokáží tvářit vesele, a přitom prožívají pravý opak. Vlastní emoce dokonale skrývají. Navenek mohou dokonce působit jako bezcitní jedinci. V přítomnosti štíra ostatní nikdy neví, na čem jsou, protože štír nikdy neříká vše, co si skutečně myslí. Jejich slova mohou být bolestná, je to obranný reflex štírů.

Vodnář si střeží soukromí

Jasný názor na soukromí mají vodnáři. Je to jen jejich věc a dovnitř nepustí ani své nejbližší. Vlastní pocity dokonale maskují, neumí o nich mluvit a špatně je projevují. Vodnáři jsou málokdy otevření a upřímní, emoce drží pod pevnou pokličkou.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments