Nejúžasnější manželé podle horoskopu. Tohle jsou zlatíčka, máte je doma?

Každý si vybírá partnera dle svých požadavků. U některých je rozhodujícím vzhled a pro jiné jejich vlastnosti. Při výběru se můžete podívat i na horoskop, který označuje některá znamení jako úžasné manžele. Vždy se ale musíte spolehnout sami na sebe a vaše city.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou romantici a budou se snažit, aby jejich manželství bylo úspěšné. Umí vyjádřit své emoce a očekávají to i od svého partnera. Jsou velmi ohleduplní a pozorní. Rádi své partnery rozmazlují a pokud je to jen trochu možné, snaží se jim splnit vše, co jim na očích vidí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Rádi se starají o svého partnera a chtějí, aby se cítil opečovávaný. Dokáží být spontánní a připravit překvapení. Paradoxně se někdy může zdát, že myslí více na sebe než na ostatní, ale rozhodně to není úmyslné. Patří mezi velké romantiky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci jsou velmi citliví a empatičtí. Díky těmto vlastnostem chápou, jak se cítí ostatní a co prožívají. I když jsou raci spíše introvertní a stydliví, nebrání to jejich vášnivosti. Mají velkou potřebu cítit se v bezpečí.

Foto: Shutterstock

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lev je také velmi vášnivý a snaží se o to, aby se jeho partner cítil být milovaný a spokojený. Mezi jeho kladné vlastnost patří i věrnost. Vzhledem k dominantnosti lva je pro něj ideálním partnerem ten, kdo se nechá vést. Lev mu to oplatí jistotou a stabilitou ve vztahu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jak už toto znamení napovídá, střelec je velký dobrodruh a upřednostňuje zábavný život. Často se spontánně rozhoduje, a proto se jeho partner nikdy nenudí. Snaží se být tolerantní a plný pochopení. Někdy mívá strach ze závazků, ale když získáte jeho důvěru, bude skvělým partnerem.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments