Největší bordelářky podle horoskopu. Na tyhle ženy si dejte pozor, štítili byste se u nich i najíst

Některé ženy nedokáží jít večer spát, aniž by před spaním neumyly nádobí a nepoklidily kuchyňskou linku. Představa, že by ránou přišly do špinavé místnosti, je děsí. A jiným je to fuk. Uklízí, až mají náladu a pokud ji nemají, svět se nezboří.

Přemýšleli jste někdy, jestli nepořádek, který jste kolem sebe schopni vytvořit, souvisí s vaší leností? Nebo jste se tak prostě narodili a máte v životě jiné priority, než běhat s mopem a utěrkou po domě?

Trápí vás, že váš partner zapomněl na zemi v koupelně špinavé ponožky? Nebo jste schopni nechat na židli hromadu oblečení častěji než on?

Možná je váš přístup k uklízení předurčen hvězdami.

5 nejchaotičtějších znamení zvěrokruhu

Rak

Nepořádek může u Raků souviset s jejich sklonem k nostalgii. Těžko se totiž loučí s jakoukoli věcí, ke které je váží vzpomínky. Proto se jim v domácnosti často předměty hromadí.

Také mají rádi společnost a zábavu, takže raději tráví čas s přáteli než uklízením. Občas se sice pustí do velkého úklidu a nepřestanou, dokud se kolem nich všechno neblýská. Bohužel ale nejsou schopni tento stav udržet.

Blíženci

Blíženci bývají často příliš zaneprázdněni společenskými povinnostmi. Je to znamení, které rádo hledá pozitivní stimulaci a tou uklízení určitě není. Samozřejmě vynesou odpadky, pokud koš přetéká, ale nějaký pravidelný úklid od nich nečekejte.

Pokud jejich přátelé přemýšlí, jaké domácí práce stihnou o víkendu vykonat, Blíženci přemýšlí, jaké společenské události stihnou navštívit. Věci na svém místě pro ně nikdy nebudou tak důležité, jako lidé, které by mohli potkat.

Foto: Shutterstock

Ryby

Ryby jsou známými snílky zvěrokruhu a tato vlastnost se míjí s praktičností. Než by uklízely, nechávají se unášet svými představami a vymlouvají se, proč nejde umýt podlaha právě teď. Nevidí smysl ve stlaní postele, která se večer stejně zase rozestele.

Může to dojít tak daleko, že spadlý závěs nechají ležet. Pokud se někde oloupe nebo odře barva, užívají si nový rustikální vzhled. Chaos u Ryb nevznikne najednou, ale tvoří se delší dobu. Pokud žijete s Rybami, dávejte na to pozor. Zpočátku malý nepořádek se totiž může časem rozšířit do celého domu.

Střelec

Střelci jsou velmi aktivní znamení, které často dělá více věcí najednou. Každý, kdo by chtěl cvičit, vařit a žehlit současně, by byl chaotický. Střelec je navíc schopný toho všeho zanechat a jít si číst. Trpělivost totiž nepatří mezi jeho silné stránky.

Proto je namístě organizační schopnosti zábavných Střelců poněkud krotit. Střelci své volno vždy vyplní raději výletem, protože na úklid bude dost času jindy.

Váhy

V případě Vah se váhy naklání až k lajdáctví. Skoro se zdá, že jim pořádek nedělá dobře a z uspořádaných věcí je bolí hlava. Pokud nemohou najít klíče od auta, je pravděpodobné, že leží v hromadě špinavého prádla v rohu místnosti. Hned vedle prázdných krabic od pizzy a přetékajícího koše na odpadky.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Anika Naomi Mlčáková
Anika Naomi Mlčáková
1 rok

Dobrý den, opět se setkávám že hážete všechny lidi do jednoho pytle. Jsem znamení blíženec a jak se mohu každý den doma přesvědčit mám uklizeno a čisto. Nesnesu nepořádek. Prach, poskladání, vyprání, žehlení atd. Mám ráda čisto a společensky život mě moc nebere. Jsem spíše samotářská. V zaměstnaní uklízím jak je čas nedá se stihnou vše najednou. Když někde není čisto a je čas hned jdu a uklidím to. Nesnesu nepořádek. Jdu totiž od Ústavy lidských práv a svobod kde každý člověk či jedinec jak chcete je jedinečný a tak by se mělo přistupovat. Jak v sociálních věcech tak i… Číst vice »

Monika
Monika
1 rok

Jsem rak a u mě se dá jíst ze země a už vůbec jsem si nevšimla že by se mi hromadili zbytečné veci!Dcera střelec a když začne nějakou práci, dokud ji nedodela tak od ní neodejde!Který jouda to píše !

Sarka
Sarka
1 rok

👍👍👍

Last edited 1 rok by Sarka
Lenka
Lenka
1 rok

A korunovanej k tomu.