Největší primitivové podle horoskopu. Nejste náhodou mezi nimi?

Některá znamení mají větší sklon k jednoduššímu chování a menší ovladatelnosti svých emocí. Samozřejmě každý je strůjcem svého štěstí a každému bylo do vínku dáno něčeho jiného. Obecně jsou ale znamení, která dle horoskopu mají větší problém například vyjít se svým protějškem.

Uvádí se několik znamení, se kterými je třeba větší trpělivost.

Vodnář

21. 1. – 20. 2.

Vodnář je jedno z nejintelektuálnějších znamení. Bohužel ne vždy dokáží být empatičtí a vcítit se do emoce a rozpoložení druhého, což může způsobit neshody. Ne vždy je dobré říkat vše v daný okamžik. Pro své idealistické názory se mohou potýkat i s nepochopením. Pokud se vodnář pro něco nadchne, jde si tvrdohlavě za svým. Nebere zřetel na žádné argumenty.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Komunikace s raky nemusí být vždy jednoduchá. Obvykle jsou jejich zprávy strohé a nevyjadřují své pocity. Vyznačují se častými výkyvy nálad a tvrdohlavostí, a tudíž není lehké s nimi udržet vztah. Také neholdují změnám a spíše upřednostňují známé věci.

Může se tak stát, že jim unikne příležitost, která je neopakovatelná. Pokud mohou, tak řešení zásadních věcí a důležitá rozhodnutí odkládají co to jde. Raci jsou ale velmi citliví a vnímaví, zakládají si na rodině a domovu.

Foto: Shutterstock

Štír

24.10. – 22. 11.

Jednání štíra bývá přímočaré, což nemusí být všem příjemné. Pokud vám štír chce sdělit pravdu, prostě ji řekne. Toto vodní znamení dokáže hloupost vycítit už na dálku a nemá problém s tím, aby ji řekl. Štíři jsou také velmi žárliví a někdy až paranoidní. Neradi přiznávají vlastní chybu. Často se pohybují v extrémech, a to ať kladných, tak záporných. Mohou se zcela nadchnout pro nějakou věc, a tu dělat naplno až do únavy a pak naopak přijde čas odpočinku, kdy nic nedělají. Mají silnou vůli a vřelé city.

Foto: Shutterstock

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments