Nejvíc nešťastná znamení. Tyhle ženy jen kňučí a kňourají, i když nemají důvod

Jistě znáte jedince, kteří jen přijdou do místnosti a dokáží ji celou rozsvítit. Jsou plni energie a optimismu. Pak jsou tu tací, které rozpláče každá maličkost a jsou věčně ztrápení. Najdeme odpověď v horoskopu? Jsou ženy narozené v určitém znamení utrápenější než jiné?

Ženy narozené ve znamení váhy

Znamení vah je charakteristické silným vztahem pro spravedlnost, proto mají váhy neustálou tendenci se trápit, bilancovat a zvažovat pro a proti. I banální maličkosti je dokáží rozhodit, štěstí by našli jen v případě, kdy by celý svět byl spravedlivý a v rovnováze. Váhy citlivě vnímají výtky okolí, potřebují se trvale cítit milované a v bezpečí.

Pokud nenajdou partnera, který je zahrne vší a trvalou láskou, mají tendence si na partnera stěžovat u okolí. Bývají kritické samy k sobě, mají na sebe vysoké nároky v práci i v životě.

Žena jako ryba

Ženy ve znamení ryb prožívají silně milostné a partnerské vztahy. Obecně se ryby spíše podceňují a na partnery nemají příliš vysoké nároky. Jsou nevyrovnané a schopné hysterických scén. V životě hledají hlubší smysl, mají vysoká očekávání od sebe i od okolí. Mají rádi stabilitu a špatně snášejí změny. Své emoce potlačují, proto se cítí vnitřně nenaplněné a hledají vnějšího viníka.

Foto: Shutterstock

Ženy v kozorohu

Jen minimum žen narozených ve znamení kozoroha cítí vřelou radost a zadostiučinění, když se něco podaří. Kozoroh nebude spokojený nikdy a vždy chce o něco víc. Na každé záležitosti najde něco negativního, dokáže trápit sebe i okolí. Ženy se příliš orientují na dosažení cíle, jakmile cíle nedosáhnou, jsou nešťastné. K sobě i k okolí jsou kozorozi přísní, málokdy se dokáží uvolnit a radovat ze života. Bývají silné a samostatné, ale když ostatní neplní jejich očekávání jsou frustrovány.

Nešťastné ženy v raku

Ženy narozené ve znamení raka mají tendenci k pesimismu a negativismu. Nedokáží si užít chvíle štěstí, protože vždy očekávají zklamání. Mají silnou potřebu bezpečí a stability, největší obavou je ztráta blízkého člověka. S tou se nedokáží vyrovnat, rodina a rodinné vztahy jsou pro raka nejvyšší hodnotou. Ženy v raku se dokáží dlouho trápit pocity viny a sebeobviňováním.

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Denisa
1 rok

K těm Rybám..měla jsem tu “možnost” chodit se třemi Rybami a všichni měli tak vysoké nároky, že jsem to vzdala. Píšete, že se cítí vnitřně nenaplněné. Věřím, že to je jak u žen, tak i u mužů. Já mám pocit, že se cítí nenaplněně ve všem, ve vztahu, v životě. Ikdyž dělal to, co miloval, nic ho nenaplňovalo..Ryby jsou chladné a často chtějí změny, ikdyž nevydají vůbec žádné úsilí. Pro mě muži ve znamení Ryb jsou velké NE.