Zábava, při které opravdu „vypnete“

Každý z nás potřebuje občas něco, u čeho si po dlouhém dni dobře zarelaxuje a zkrátka vypne. Pokud vás nelákají zrovna televizní seriály (nebo už máte prostě televize plné zuby), máme pro vás několik tipů.

Zábava doma – když chcete zůstat v posteli

Potřebujete-li po namáhavém dni na chvíli vypnout, není nic lepšího než vzít telefon a spustit nějakou oddechovou hru. U většiny mobilních her se není třeba příliš soustředit, nejsou nijak těžké. Skvěle si u nich odpočinete a zapomenete na běžné starosti.

Pokud máte rádi trochu vzrušení při hře, tak určitě vyzkoušejte možnost zahrát si v online casinu. Hrací automaty, ruleta nebo třeba blackjack už dávno není jen o hazardu. Hrací automaty v online casinech můžete vždy vyzkoušet zcela zdarma, takže vám nehrozí žádná prohra. Jde tu prostě o čistou zábavu. Moderních automatů najdete v mobilních casinech stovky a některá casina navíc nabízí novým hráčům pěněn bonusy (pár stovek do začátku), s kterými si můžete zahrát zdarma a třeba, při troše štěstí, i něco vyhrát.

Dobře posloužit může i dobrá odpočinková kniha nebo časopis a relaxační hudba, zvlášť třeba v kombinaci s horkou vanou. Skvělá je i jóga nebo meditace. A vypnout samozřejmě můžete i u už zmiňované televize, ať už u sportu nebo oblíbeném televizím pořadu.

Aktivní odpočinek – vyrazte na vzduch

I při fyzické námaze můžete relaxovat. Aktivní odpočinek ocení hlavně ti, kteří mají sedavé zaměstnání a na konci dne se cítí celí ztuhlí a rozlámaní. Není nic lepšího než se pak protáhnout a vyjít na čerstvý vzduch.

Možná se po návratu z práce cítíte vyčerpaní, ale věřte, že chvíle pohybu vás nastartuje a doplní chybějící energii.

Ideální je procházka v přírodě nebo třeba hodinka v bazénu či sauně. Pro páry je super třeba lezecká stěna či boudler a jestli máte rádi adrenalin a napětí, tak můžete zkusit třeba i bojový sport MMA. Porozhlédněte se kolem a zjistěte, jaké aktivity nabízí třeba posilovny ve vašem městě. Jistě si vyberete to pravé pro vás.

18+ Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.