Obrovská novinka v Lidlu. Češi jsou doslova nadšení, ušetří velké peníze. No konečně, to tu chybělo

Obchodní řetězec Lidl opět šlape do pedálů a zavádí zajímavé novinky, které mohou ovlivnit celý trh a především konečně pomohou zákazníkům, kteří si stěžují na vysoké ceny potravin. Teď budou mít možnost nakoupit určité produkty s výraznou slevou.

Je to skvělá zpráva

Začněme ale menší změnou v rámci projektu S Lidlem šetříme jídlem. Jistě jsou vám dobře známy bedýnky, ve kterých řetězec nabízel ovoce a zeleninu za pár korun. Šlo o zboží, které už by se normálně neprodalo, a takto si ho lidé mohli koupit za velmi příjemné peníze.

To bude pokračovat i nadále, avšak bedýnky nahradí papírové tašky. Změní se rovněž místo, kde je najdete. Už to nebude za kasami, ale přímo na prodejní ploše. Jednotná cena zůstává stejná na 25 korunách, za což obdržíte tři kilogramy ovoce a zeleniny.

Lidl konstatuje, že zájem o tento projekt předčil veškerá očekávání, a tak se ho rozhodl rozšířit i na další sortimentní skupiny. A právě to je ta velká novinka, díky které mohou lidé ušetřit nemalé peníze.

S výraznou slevou totiž teď můžete nakupovat také chlazené výrobky, jako jsou třeba máslo, vejce, jogurty a další, ale také maso a ryby či nebalené pečivo. Pro tyto sortimenty jsou vytvořeny speciální slevové koutky. Nemusíte tedy zlevněné produkty hledat po celé prodejně, ale jednoduše si obejdete jen několik těchto koutků.

Foto: Shutterstock

Hodně ušetříte

Tyto výrobky budou mít slevu 70 %, přičemž důvod je jednoduchý. Jde stále o ten samý a kvalitní sortiment, pouze se blíží datum jeho spotřeby a řetězec se ho potřebuje zbavit. Jindy by ho vyhodil, ale teď ho nabídne zákazníkům, přičemž očekává nemalý zájem. Vždyť kdo by si nekoupil třeba lososa za třicet korun, kterého si připraví ještě ten samý den.

Levně budete moci nakoupit také pečivo, které v poslední době výrazně zdražilo. Už teď je možné nakoupit chléb z předešlého dne se slevou 70 %. Brzy by ho mělo doplnit také další pečivo, které najdete ve stejném stojanu jako tašky s ovocem a zeleninou. Půjde o sáčky, které budou naplněné vždy několika kusy stejného nebaleného pečiva. V prodeji budou do 12:00 následujícího dne.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Martin
Martin
1 rok

Milá redaktorko, co je v těch bedýnkách je to co zbyde a je tam i mezi tím nahnilé. Další proč máte fotku lidlu s Německa. Je ten článek přeložen do češtiny

Radek
Radek
1 rok

Vážená redaktorko.To co Lidlu najdete v bedynkách bych nedal ani praseti!