Obrovská sleva v Globusu a Albertu na všechno zboží. Češi do obchodů masivně vyrazili, nakoupí si levněji než před rokem

Zatímco ještě poměrně nedávno se mnoho lidí spíše smálo těm, kdo se už tehdy řídili reklamními letáky a vyhledávali nejrůznější slevy, díky kterým mohli za potraviny a další zboží nemálo ušetřit, dnes je z toho víceméně standard. I lidé, kteří do této doby slevy ignorovali, už je berou vážně a naopak je vyhledávají.

Plošná sleva na vše

A podle všeho budou mít nejrůznější slevové akce ještě větší důležitost, protože potravináři a obchodníci už oznámili, že v těchto měsících na nás čeká další velká vlna zdražování. Týkat se bude pečiva, mléčných produktů nebo třeba toaletního papíru.

Většinou se ale slevy týkají pouze vybraného zboží a často jsou pouze na oko. Málokdy dostanete skutečně plošnou slevu úplně na vše. Teď ale takové můžete využít v obchodech Globus a Albert, které se v rámci speciální akce spojily s Českou spořitelnou a nabídly lidem úsporu ve výši 15 % na veškeré zboží, které v prodejnách těchto řetězců nakoupíte.

Ušetřit může každý, kdo se zaregistruje do speciálního programu Moneyback, který ve svém internetovém bankovnictví nabízí Česká spořitelna. Díky významné slevě si můžete nakoupit víceméně za stejné nebo nižší ceny než před rokem.

Foto: Shutterstock

Lidé to doslova milují

Není to přitom vůbec složité a zvládne to opravdu každý. Po registraci do programu stačí zaplatit nákup uvedenou platební kartou. Na pokladně sice zaplatíte plnou částku nákupu, který jste si dali do nákupního vozíku, ovšem zmíněných patnáct procent obdržíte zpětně na svůj učet, a to v příštím měsíci.

Lidé si tento program doslova zamilovali a masivně ho využívají. Data hovoří o tom, že díky němu ušetřili už více než 100 milionů korun a jeho obliba nadále stoupá. Slevu využívají stovky tisíc lidí.

Jediným háčkem je skutečnost, že každý měsíc můžete ušetřit maximálně 500 korun. To znamená, že slevu můžete uplatnit na nákupy v přibližné hodnotě 3500 korun. Ale nesmutněte, podobné akce v jiných obchodech nabízejí i další banky, například Air Bank nebo Unicredit. Díky tomu si můžete limit na nakupování se slevou ještě navýšit.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Libor
Libor
1 rok

Tak titulek clanku naprodto zavadejici… v lonskem roce jsem nakupoval kureci prsa kilo za 109kc… a k tomu jsem mel zmineny moneyback cca 5%.. kdezto dneska za 169 v akci…

Petr
Petr
1 rok

Lidé se honí za slevami a politici si v této době přidávají na platech které už i tak mají astronomicky vysoké.Rovnež nemohu pochopit na co taková malá země má senát který stojí mraky peněz za málo muziky.

Last edited 1 rok by Petr
Xavier
Xavier
1 rok
Reply to  Petr

Zalez rusáku 😛

Senát je tady proto, abys neměl šanci.

Roman
Roman
1 rok

To je spíš akce Česke spořitelny aby nabrala nové klienty. Poloviny národa se to netýká.

Lukáš
Lukáš
1 rok

Škoda jen že tuhle akci mají už od září. Takže Vaše info je trochu staré. Ale jinak článek pěkný.

Max
Max
1 rok

Zajedu do Polska a mám ušetřeno jednou tolik za jeden den.

Xavier
Xavier
1 rok
Reply to  Max

Z Plzně do Polska to asi nebude to pravé ořechové 😉

Aster
Aster
1 rok
Reply to  Xavier

Plzeň – Jelenia Góra cca 259km – to zas není tak moc.
Pravda, přijde na to, co tam člověk jede kupovat – na pravidelný týdenní nákup to není 🙂