Oplácaná Adele prozradila způsob, díky kterému zhubla 45 kilo a už nepřibrala. Zvládla to bez diety

Zpěvačka Adele patří mezi největší hvězdy svého oboru. Na výsluní se vyšvihla navzdory tomu, že nevypadala jako modelka z obálek časopisů, nýbrž jako obyčejná žena, která nějaký ten kilogram navíc opravdu neřeší. Přestože zpěvačka čelila nejrůznějším narážkám na svůj vzhled, příliš si z toho nedělala a nezdálo se, že je adeptkou na nějakou ze zázračných diet, které slibují zaručené výsledky.

Pozvolný proces, kterého si nikdo nevšiml

Jenže pak si najednou fanoušci všimli, že Adele vypadá nějak jinak. Už to není ona oplácaná zpěvačka, ale žena s vypracovaným tělem, na které může být pyšná. Lidé se tak začali ptát, jak se to vlastně stalo. Zpěvačka však podobné dotazy obvykle odrážela. Až teď se vyjádřila k tomu, jak vypadá.

Hodně se spekulovalo o tom, jakým způsobem nebo proč vlastně zpěvačka tak dramaticky zhubla. Ona sama nikdy neoznámila, že by s hubnutím začínala a už vůbec tuto cestu neprezentovala na svých sociálních sítích, jak je u mnohých dalších celebrit zvykem. “Myslím, že jedním z důvodů, proč jsou teď všichni tak udivení, je to, že v průběhu těch dvou let ztratili linku,” uvedla Adele pro časopis British Vogue s tím, že šlo o pozvolný proces, který tím pádem nebyl tolik viditelný.

Adele se skutečně nikdy nezabývala svou postavou a nepřemýšlela o tom, že by měla zhubnout. Přibližně před dvěma lety však začala skutečně intenzivně cvičit. Důvodem však byly její úzkosti. “Když cvičím, cítím se lépe,” vysvětlila zpěvačka.

Adele předtím, než začala s hubnutím. / Foto: Shutterstock

Závislá na cvičení

Nikdy to v jejím podání nebylo o tom, že chce shodit kilogramy, ale o tom, aby se sama cítila silná a užila si přes den co nejvíce času bez svého telefonu. “Docela jsem se na tom stala závislá. Cvičím dvakrát nebo třikrát denně,” přiznala Adele.

Zpěvačka si krátce zacvičí už ráno, a to většinou s činkami. Odpoledne jí pak čeká procházka nebo boxování a večer případně nějaký ten kardio trénink.

Adele přiznává, že využila období, kdy příliš nemohla pracovat a najala si trenéry. Také si je vědoma skutečnosti, že styl, kterým ona sama zhubla, je pro většinu lidí neproveditelný.

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Adele (@adele)

Zpěvačka za necelé dva roky zhubla 45 kilogramů a její váha dále klesá. Podle ní je z její proměny většina lidí v šoku proto, že se o své úspěchy žádným způsobem nedělila. “Jsou zvyklí, že je vše dokumentováno na Instagramu a většina lidí v mé pozici by uzavřela velkou smlouvu s dietologickou značkou. To mě vůbec nezajímá. Dělala jsem to pro sebe, ne pro někoho jiného. Tak proč bych to měla sdílet? Nemyslím, že je na tom něco fascinujícího. Je to prostě mé tělo,” nebrala si servítky Adele.

Foto: Shutterstock, zdroj: British Vogue

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments