Opustilo vás libido? Vyzkoušejte Kotvičník zemní

Mnoho žen i mužů hledá alespoň jednou za svůj život přípravek, kterým by si okořenili svůj milostný život. Chuť na milostné hrátky se může ztratit časem, a to například s pokročilým věkem, starostmi, dlouhodobým partnerem nebo stresem. Místo vyhledávání lékaře se zkuste obrátit na přírodu a vyhledejte v ní bylinku, která vás opět postaví na nohy. Kotvičník je rostlinou, která už přesvědčila mnoho svých uživatelů a stále si získává nové stoupence.

Tribulus terrestris je levným a účinným pomocníkem

Jistě jste již slyšeli, že chuť na milování přináší zejména některé super potraviny, jako například Maca peruánská. Její chuť však mnohé děsí a některé z nás odradí také vysoká cena. Proti tomu Kotvičník zemní, jinak nazývaný jako Tribulus terrestris, je surovinou, která je dostupná i v našem prostředí. Dále se chlubí příjemnou vůní a také obstojnou chutí.

Příznivé účinky na zdraví

Rostlina nemá příliš náročné požadavky, a tak se uchytí téměř kdekoli. Není proto obtížné ji sehnat ve formě sušených listů v lékárně, ze kterých lze připravit čaj nebo ji zakoupit v podobě tabletek.

Kotvičník je často spojován s označením “přírodní viagra” a není tomu jen tak. Kromě toho, že jeho listy obsahují velké množství vitaminu C, nese také další skvělé účinky na zdraví. V první řadě dokáže svému uživateli po dlouhodobém popíjení v čaji zlepšit náladu. Dále také zvyšuje hladinu testosteronu, což je pro pány perfektní vlastností, ale zcela jistě jí nepohrdnou ani ženy.

Právě tato vlastnost zvyšuje plodnost, sexuální touhu a nakonec také pocit štěstí.

Dlouhodobé užívání

Rovnou zapomeňte na možnost, že hned po první ochutnávce z vás budou náruživí partneři. Bylinu je třeba užívat dlouhodobě, aby byla schopna nastavit prostředí v těle a vytvořit tak příznivé podmínky. Jelikož se jedná o velice všestrannou bylinu, upraví postupem času také krevní tlak a nastartuje správnou funkci lymfatického systému. Díky tomu vás opustí únava a budete moci přivítat příval nové energie.

Autor: Tereza Málková

Zdravý životní styl a objevování nových receptů je něco, co ji vždy naplňovalo, a proto se zde s vámi dělí o své poznatky.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments