Pohlreich úplně vybouchl. Prima řeší strašný průšvih, Nova to oslavuje

V málokterém odvětví funguje tak silný konkurenční boj jako na televizním trhu mezi dvěma komerčními stanicemi, v tomto případě TV Prima a TV Nova. Vzhledem k tomu, že je v českém rybníčku omezené množství osobností, neváhají si tyto stanice jednotlivé hvězdy dokonce přetahovat. Prakticky všechny přebíhají z jedné televize do druhé, což nesvědčí zrovna o jejich loajalitě.

Ještě že si ho vzali zpátky

Například hvězdný televizní šéfkuchař Zdeněk Pohlreich byl dlouhou dobu věrný Primě, která mu ostatně dala příležitost, již dokázal do puntíku zužitkovat. Od té doby vydělal Pohlreich nepoměrně více svým televizním působením než ve svých restauracích. Uváděl celou řadu pořadů a objevil se ve spoustě různých reklam, a to i na produkty, které dříve kritizoval.

Jak sám říkal, když mu za to někdo zaplatí, proč by to neudělal. Na tom je znát určitý nedostatek dobrého úsudku, když je mu vlastně jedno, zda to poškodí jeho jméno. Podobně mu bylo zjevně ukradené, když z Primy přestoupil do TV Nova, kde udělal pořad Souboj restaurací. Mnozí to tehdy považovali za velkou zradu.

Šéfkuchař se však na Primu vrátil, což představitelé stanice považovali za velký úspěch. Teď si však rvou vlasy, že Pohlreicha nenechali tam, kde byl. Měli by totiž o starost méně. Jeho angažmá v pořadu Česko na grilu totiž skončilo fiaskem. Na tuto očekávanou reality show nakonec nekouká prakticky nikdo a jako jeden z důvodů je uváděno to, že tam Pohlreich vystupuje bez zájmu a je na něm vidět, že to bere jenom jako další kšeft, který si musí odchodit.

Diváci to rozpoznali

Diváci něco takového bohužel dobře poznají a z takového pořadu je potom propadák. Nova tedy může slavit, že kuchařskou televizní hvězdu pustila. Naopak Prima má teď problém, co si s ní počne. Původně počítala s tím, že bude moderovat i další sérii Ano, šéfe. Ale i to je teď v ohrožení, jelikož se ukazuje, že Pohlreich už to dělá jen pro peníze a diváci to prokoukli.

Čtěte také: Televize Nova rozjíždí fantastické novinky. Diváci nevěří vlastním očím, tohle tu ještě nebylo

Samotný šéfkuchař má dost možná vyhlédnutou už trochu jinou kariéru. Jak sám přiznává, ve svých podnicích už nevaří a v televizi se mu přestává dařit. Kde naopak “září”, to jsou v poslední době nejrůznější podcasty, kde vyslovuje své názory prakticky na cokoliv. A jak se zdá, dělá to autenticky a lidé to rádi poslouchají. To je tedy určitá cesta.

Foto: TV Prima

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Pažba
Pažba
2 měsíců

No, je pravda, že Ano šéfe byl tahák ale potom už jen hulvátské hodnocení hospodských na vsi. Všude není Kontinental. Tím si zaříz větev. Už jen paběrkuje.

Květa
Květa
2 měsíců

Pohlreicha přímo nesnáším. Myslí si, že je nejlepší kuchař. Na pořady se už nedívám, protože je moc vulgární. A že z Primy přešel na Novu a zase zpět? Neměla ho Prima brát. A vadilo mě, že pro Michelin získal od vlády 50 milionů na úkor nás všech. Kdo do těch drahých restaurací chodí ? Zase jen jemu podobní.Na talíři nic, zaplatíš tisíce a odcházíš hladový.