Princezna Kate nenávidí Meghan. Konečně se zjistilo proč, to vás dostane do kolen. Provedly si něco ošklivého

Možná je to jeden z hlavních důvodů, proč to teď v královské rodině tak jiskří. Po skonu dlouholeté královny Alžběty II. opadly už jakékoliv zábrany a zejména Harry se svou manželkou Meghan perou špinavé prádlo před zraky veřejnosti a ani se u toho nezačervenají.

Nechutná poznámka

Nutno také dodat, že zavržený vévodský pár z toho kasíruje neuvěřitelné peníze, které jim vděčně dává buď streamovací gigant Netflix nebo nakladatelé za publikované knihy. Za takové peníze už jeden prozradí i tu největší pikanterii, ačkoliv to nepůsobí vůbec dobře.

A tak se stalo, že princ Harry ve svých osmatřiceti letech napsal knihu pamětí, která pravděpodobně nebude poslední. Kromě starých dobrých témat, které veřejnost spojují a které má každý rád, tedy vzpomínky na princeznu Dianu, jsou zde zaznamenány i mnohem aktuálnější události.

Třeba důvod, proč se princezna Kate s vévodkyní Meghan tak nenávidí, byť by to vlastně mohly být docela dobré kamarádky. Jenže těmi se nikdy nestaly. Vše zazdila právě Meghan v průběhu příprav svatby s Harrym.

O veselce pochopitelně diskutovala celá královská rodina a Kate prý s něčím nesouhlasila. V tom se na ni obořila právě Meghan, která pronesla, že má zřejmě “těhotenský mozek”, tedy že je zmítána hormony. Kate v tu dobu čekala syna Louise.

Foto: Shutterstock

Meghan to prostě nepochopila

Těmito slovy nicméně Meghan vyrazila dech doslova všem. Kate se urazila a budoucí vévodkyni přede všemi pokáral její manžel William, který na ni měl dokonce ukazovat prstem. Podobné řeči se prý v královské rodině nenosí a její členové spolu takto nemluví.

To však pro změnu nepochopila bezprostřední a prostořeká Američanka Meghan, která se rovněž urazila, že si jí někdo dovolí podobným způsobem kárat. Vlastně se ukazuje, že nikdy nepochopila, jak královská rodina funguje a že je založena na úctě a tradicích. Myslela si, že jde jen o pozlátko, pod kterým si může dělat co chce.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Aster
Aster
1 rok

Zkušení lidé používají houbičky různých barev – stříhání rohů je pro voly.