Snacha v těchto znameních může být pohromou pro celou rodinu. Na tyhle si dejte opravdový pozor

Vztah mezi snachou a tchyní může být často složitý a komplikovaný, zvláště když se do toho míchají vlivy horoskopu. Se kterými znamením to je v tomto vztahu nejsložitější?

Kozoroh

23.12. – 20.1.

Kozorozi jsou charakterističtí svým sebevědomím, zodpovědností a seriózním přístupem. Jsou také poměrně uzavření, což může být náročné pro poznání jejich skutečného já. Pokud máte snachu ve znamení Kozoroha, můžete si být jisti, že se jedná o silnou, rozhodnou a vážnou osobu. Získat její důvěru může být téměř nemožné. Navíc snachy ve znamení Kozoroha rády řeší věci po svém a bývají považovány za nedobytné tchýně.

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi jsou charakterističtí svou dominantní, vedoucí, silnou a sebevědomou povahou. Touží po vedení, chtějí rozhodovat o všem a mít vše pod kontrolou, což může občas vést k lehké agresivitě. Z tohoto důvodu mohou mít snachy ve znamení Lva často konflikty se svou tchýní. Je třeba zmínit, že Lev je věrný své rodině a dává jim všechno. Jen se nedokáže smířit s tím, když mu někdo radí nebo ho kritizuje.

Foto: Shutterstock

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci jsou charakterističtí svým optimismem a upřímností. Nebojí se říct, co si myslí, bez ohledu na takt či diplomacii. Tyto vlastnosti se samozřejmě projevují také u snach, které se narodily v tomto znamení. Jsou to ženy, které jsou přímé, bez zábran a řeknou vám, co si myslí, kdykoliv. Mají tendenci k hádkám, které často v rodinách rozdmýchávají. Snacha Střelec řekne své tchýni vše, co má na jazyku bez ohledu na důsledky svých slov.

Rak

22.6. – 22.7.

Snachy v tomto znamení jsou náchylné k hypochondrii, často velmi nejisté a potřebují neustále uklidňování a hýčkání. Nesnášejí překvapení, tak se o ně raději nepokoušejte. Náhlé návštěvy jsou zakázány. Dávejte pozor na nevyžádané rady ohledně vnoučat, jejich náhlé změny nálad by mohly vést k hádkám a rozchodům.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments