Tipy jak ovlivnit pohlaví dítěte při početí

Snažíte se o miminko a rádi byste holčičku? Nebo raději chlapečka? Poradíme vám, jak lze pohlaví dítěte ovlivnit již při početí! Zvýšíte tak svoji šanci na vytoužené pohlaví vašeho miminka, ovšem zaručit výsledek vám nemůžeme.

Jak na početí holčičky

Můžete využít váš menstruační cyklus a hlídat si ovulaci. Pokud budete mít styk před anebo během ovulace, zvyšujete šanci, že se narodí dívka. Při nadměrné konzumaci mléčných výrobků má být pravděpodobnost početí dívky vyšší. To platí i při velkém množství  snězeného sladkého, zejména pak čokolády. Ovlivnit pohlaví miminka může ovšem i muž, pokud dojde k oplodnění během první ejakulace toho dne, je zde vyšší šance, že se narodí dcera. Sexuální poloha prý také může ovlivnit pohlaví dítěte, takže pokud si přejete holčičku, je ideální misionářská poloha, kdy je žena na zádech a muž nad ní a pokud má při tom žena hlavu směrem na jih, šance se pak ještě zvyšují.

Jak zplodit chlapečka

Při sexu po proběhnutí ovulace se zvyšuje šance na zplození chlapečka.  Při konzumaci stravy bohaté na draslík a sodík alespoň 2 měsíce před početím se také podporuje zplození syna. Zajímavé byly výsledky jedné studie, ze které vyplynulo, že téměř 60 % žen, které konzumovaly každý den obiloviny, následně porodili chlapce. Pokud dojde k oplodnění během druhé či třetí ejakulace během dne, narodí se spíše kluk než dívka. Zajímavá je také možnost, ovlivnit možnost miminka přes klima. Čím více postupujete na sever od rovníku, tím více roste pravděpodobnost, že se narodí chlapec.

Ať již tyto rady fungují nebo ne, pravdou je, že pohlaví miminka přirozenou cestou ovlivnit nelze. Spojí-li se vajíčko se spermií nesoucí chromozom Y, narodí se kluk, jestliže se vajíčko spojí se spermií nesoucí chromozom X, pak se narodí děvče. Ale proč nejít svému štěstí naproti, že?

Autor: Romana Hašková

Externí autorka serveru AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments