Našli jste pod stromečkem užitečné věci? Staré prodejte a vydělejte

Vánoce už jsou u konce, ale radost z dárků teprve začíná. Každý rok pod stromečkem najdeme věci, které jsme si třeba dlouho přáli, ale i takové, které jsme nečekali a někdo nás jimi příjemně překvapil. Každopádně jde vždy o období, kdy se kupuje spousta nových věcí, což v konečném důsledku vyústí v otázku: co dělat s těmi starými?

Možná jste pod stromečkem našli nový model mobilního telefonu, notebooku, televize, fotoaparátu nebo nějaké nové oblečení. Je velmi pravděpodobné, že budete chtít používat novinku, ale to v žádném případě neznamená, že původní předmět pozbyl svého smyslu. Má ho jak pro vás, protože na něm můžete ještě hezky vydělat, tak pro nového majitele, který za výhodný peníz nakoupí zajímavý kousek, po kterém touží.

Jenže, jak na to? Místem, kde se nabídka a poptávka spojují, může být například portál BIGinzerce.cz, který má oproti jiným jednu velkou výhodu – poskytuje inzerci zdarma. Za umístění inzerátu svého zboží tak nemusíte vůbec nic platit. Druhým plusem je skutečnost, že jde o zavedený portál s dlouhou historií, který každý měsíc navštíví sto tisíc lidí, kteří vybírají ze stovek tisíc inzerátů.

Velkou předností tohoto inzertního webu je přehledné rozdělení do jednotlivých kategorií, které velmi zpříjemňuje jak publikaci, tak samotné nakupování. Svůj inzerát můžete umístit do hojně navštěvovaného bazaru mobilů, foto bazaru a bazaru televizí. Tím to ale ani zdaleka nekončí. Nabídnout můžete také nábytek, starožitnosti, automobily či motorky.

Nečekejte na to, až vaše věci, které už nepotřebujete, zbytečně zestárnou a jejich prodej bude složitější. Ta správná doba je právě teď. Nejde o nic složitého – udělejte pár fotek a připravte krátký popisek. O vše ostatní už se postará BIGinzerce.cz a vy si vyděláte třeba na zimní radovánky.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments