To tu ještě nebylo. Obchod rozdává 1500 korun každému Čechovi. Můžete nakoupit potraviny nebo cokoliv jiného, bez podmínek

Ačkoliv se říká, že v současné době vám nikdo nic nedaruje, není to tak docela pravda. Ve skutečnosti lze získat poměrně zajímavé peníze, pokud budete využívat nejrůznějších marketingových akcí, které firmy nabízejí. Často jde v podstatě o peníze na ruku bez větších podmínek.

Žádné podmínky

Přesně takovou akci aktuálně pořádá společnost Skip Pay, dříve známá jako Mall Pay. Pakliže si u této služby založíte nový účet, dostanete 1500 Kč na první nákup. Nemusíte přitom nic dalšího splňovat, dokonce ani častou podmínku v podobě minimální výše nákupu. Pokud nakoupíte přesně za patnáct stovek, potom skutečně nic neplatíte.

Služba Skip Pay je v podstatě platebním nástrojem, který poskytuje i speciální platební kartu. Zakládá si však především na takzvaných odložených platbách. Jednoduše nakoupíte a zaplatíte až později. Pakliže to stihnete v termínu, který činí až 50 dní, máte to bez jakéhokoliv poplatku. Následně si však můžete stanovit splátky a už je účtován pochopitelně i nějaký ten úrok.

Aktuálně nabízí Skip Pay ještě další výhodu. Pokud nakoupíte v listopadu, můžete bez poplatku nákup uhradit až do 20. ledna, zatímco standardně by to bylo do dvacátého dne následujícího měsíce. Máte tak ještě měsíc k dobru, kdy nemusíte nákup zaplatit.

Foto: Shutterstock

Nakupte si dle libosti

Splatnost si ale můžete prodloužit také za poplatek. Za každých sto půjčených korun zaplatíte tři koruny na měsíc. Pakliže si tak koupíte zboží za 10 tisíc korun, bude měsíční poplatek činit tři stovky. V zásadě jde o obdobu kreditní karty.

Pokud vám ale jde pouze o 1500 Kč, které můžete snadno získat, potom se stačí do služby registrovat a nakoupit vybrané zboží. Nakupovat můžete ve spoustě obchodů, například na Mall.cz nebo třeba i potraviny na Košíku. Splatná částka vám bude ponížena právě o 1500 Kč. Případný zbytek uhradíte do data splatnosti, abyste to měli bez jakéhokoliv poplatku.

Foto: Shutterstock

Autor: Petr Vavrenka

Redaktor magazínu AAzdravi.cz. Vystudoval VŠE a publikační činnosti se věnuje od roku 2005 v médiích jako MF DNES, ČT24 nebo Koktejl.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Katrin
1 rok

Je to opravdu pravda?A jestli ano jak se jmenuje stránka kde se zaregistrovat…

Patrik N.
Patrik N.
1 rok
Reply to  Katrin

skippay.cz asi. Skip pay si dej do google a najde ti to. Mě by se to hodilo, jenže nemám příjmy, aby mi dali účet na to 😔

Marcela Muchová
Marcela Muchová
1 rok

Je to opravdu pravdivé. Mě se to zdá příliš jednoduché.

Vašek
Vašek
1 rok

Ono vám to přijde jako velmi pravdivé, až zapomenete poprvé zaplatit v určené bezúročné lhůtě. 🤣 Nebo až vám přijdou poplatky za vedení účtu 😎