Zanedbaná babička v 80 letech prošla proměnou. Najednou vypadá jako fešná padesátka

Některé ženy se o sebe starají celý život, pro mnohé jiné byl ale nachystaný jiný osud. Starají se o ostatní, musejí se ohánět, aby se uživily a pečují o děti a domácnost. Mají to těžké. A ve chvíli, kdy by i měly čas pro sebe, už jim chybí energie i chuť se sebou cokoliv dělat. Řeknou si, že už to nemá cenu.

Pro koho, když po jejich boku nikdo není, a pokud je, tak ho vzhled už tolik nezajímá. Cenu to má, protože vnější proměna jde často ruku v ruce s tou vnitřní. Jakmile se začne žena cítit krásná, vyzařuje to z ní do okolí – a to stojí za to, i kdyby to mělo být jen nakrátko.

Příběh Carol

Carol je jednou z mnoha žen, které měly těžký život. Traumatické dětství ji poznamenalo a s démony minulosti dlouho bojovala. Profesně byla úspěšná, a navíc sama vychovala syna, což znamená, že se jí dařilo nad minulostí zvítězit. Zároveň si v pokročilém věku splnila svůj sen, a cítí se fantasticky.

Prošla velkou proměnou

Z unavené a depresivně působící dámy se díky umění artisty Christophera Hopkinse stala dáma, která vypadá na 50 let. Nyní z ní vyzařuje sebevědomí, radost ze života a působí velmi přitažlivě. Přesto, že celý život myslela na druhé, a ne na sebe, svůj sen si nakonec splnila. Je přesvědčena, že každá žena se může cítit přitažlivě.

Foto: Shutterstock

Nikdy není pozdě

Jak dokazuje příběh této výjimečné ženy, nikdy není pozdě líbit se sama sobě. Christopher Hopkins, známý jako Tha Makeover Guy, je svým talentem známý – proměňuje nesebevědomé, strhané ženy v elegantní dámy, které jsou nadšené a mají opět chuť do života. Takové, které se chtějí ještě líbit samy sobě, podtrhnout to hezké, co v nich je a žít. Carol vzkazuje ostatním ženám, které se chtějí cítit dobře, i když už dávno překročily důchodový věk, že nikdy není pozdě na to, aby začaly žít.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments