Žena se ukázala bez make-upu. Lidé ji nepoznali, mysleli si, že je to její babička

Současná doba je stále více založena na zevnějšku, podle kterého mnozí lidé posuzují své okolí. Jak moc je to povrchní a neupřímné, ukázala jistá žena na internetu, ačkoliv její motivy byly přeci jen poněkud odlišné. Chtěla předvést, jak moc se člověk může změnit s pomocí make-upu. Je pravdou, že je to možné až k nerozeznání.

Kam se poděly neduhy?

Chloe Fountain se na svém profilu podělila o video, na kterém se ukazuje, jak vypadá předtím, než se nalíčí a po nanesení make-upu. Ve verzi předtím nevypadá tato Kanaďanka zrovna nejlépe a asi by ji většina lidí charakterizovala jako průměrnou starší ženu s typickými problémy, jako jsou vrásky, kruhy pod očima, povislá pleť nebo šedivé vlasy.

Jenže pak přijde na řadu proměna, a to pouze s pomocí běžně dostupného make-upu. Najednou tu máme mladě působící dívku, která oproti své originální verzi vypadá i o třicet let mladší.

Je to tvoje babička, slyšela

Sledující byli připraveni na leccos, ale tohle skutečně ne. Řada z nich nevěřila, že jde o stejného člověka. Naopak zaznívaly hlasy, že dívka předtím natočila svou matku nebo dokonce babičku.

Tohle nemůže být stejná osoba. V první části je určitě matka nebo babička,” uvedla jedna ze sledujících. “Nejsi to ty, nelži,” přidala se další. Ostatní zase ženu podezírali z toho, že použila nejrůznější filtry.

Foto: Shutterstock

Chloe se dušuje, že celá záležitost je hodnověrná. Zatím však nechce prozradit, jak přesně proměnu provedla. To prý učiní až poté, co její profil bude sledovat milion lidí, což se ale ještě nestalo. Zbývá dvě stě tisíc sledujících.

Co si myslíte vy: je podobná proměna člověka možná? A mělo by se k ní přistupovat?

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Iris
Iris
2 let

Hi, hi, hi – no vidíte, a to my, co se celý život nelíčíme nebo jen minimálně, máme mnohem jednodušší 😀