Život prince Harryho je v troskách. V USA se mu stýská a užírá se nudou

Manželská idylka zjevně po několika letech začala brát za své. A princ Harry si začíná uvědomovat, o co všechno sňatkem s krásnou Meghan přišel. Herečka především odmítla žít ve Velké Británii a vykonávat povinnosti členů královské rodiny, a tak Harryho, který celý život žil na britském královském dvoře, od jeho rodiny i přátel.

Noví přátelé staré nenahradí

Zprvu se zdálo, že Harry je v tomto kroku s Meghan zajedno. Život ve Spojených státech amerických zněl velmi slibně, protože i zde se vévoda a vévodkyně ze Sussexu mohli zařadit mezi smetánku a navíc se jim nabízely příležitosti k pohádkovým výdělkům. Kromě toho, že ty se ale příliš nedostavují, protože řada jejich projektů ztroskotala, se navíc ukazuje, že hlavně pro Harryho není život v prosluněné Kalifornii jednoduchý, jak upozornil časopis Closer.

Princ se podle všeho hlavně nudí. Nemusí už vykonávat žádné povinnosti, a tak prakticky nemá co dělat, protože žádnou jinou práci si nenašel. Expert na královskou rodinu Duncan Lacombe vidí jednoznačné znaky Harryho frustrace. Ten se podle něj snaží ve své nové domovině opakovat to, co dělával doma. Chodí tak na pitky se svými novými přáteli a hraje pólo. Není to ale takové jako doma, už jen proto, že se na něj lepí zejména lidé, kteří z něj chtějí mít prospěch.

Foto: Shutterstock

S bratrem to není dobré

Harry byl vždy velmi společenským člověkem a podle všeho mu chybí jeho letití přátelé, na kterých si vždy hodně zakládal. Chybí mu zřejmě i jeho bratr William. Právě ten je dnes vzorným princem a několikrát dal najevo, že se mu Harryho nová cesta nelíbí. Kdysi nerozlučná bratrská dvojice si dnes prý nemůže přijít na jméno.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že je Harry povrchní, opak je pravdou. Zakládal si na dlouhodobých vazbách, které má teď zpřetrhané. A je otázkou, nakolik mu je vynahrazují hvězdní přátelé jeho manželky, mezi které patří třeba herec Orlando Bloom, zpěvačka Katy Perry, nebo moderátorka Oprah Winfrey.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Iris
Iris
1 rok

Na to měl myslet, než si tuto babu pověsil na krk – divím se, že si ji vůbec směl vzít a zůstat součástí královské rodiny – královna hodně slevila ze svých zásad a jak je vidět, nebylo to dobře.
Královská rodina má své povinnosti, všichni to vědí a kdo se nechce podřídit, musí odejít – to věděl – skučení mu teď nepomůže.