Znamení zvěrokruhu, která to umí s penězi a přitahují bohatství. Naučte se toho využívat

Věděli jste o tom, že vám den narození určuje i to, zda budete jednou bohatí? Nakoukněte více tam, kde hvězdy píší osud. Patříte mezi znamení, které to umí s penězi?

Den narození určuje část charakterových vlastností

Znamení zvěrokruhu nám umí prozradit mnohé o tom, jaké má dotyčný charakterové vlastnosti, předpoklady pro vůdčí post i to, jaký partner pro něj bude ideálem. I když jste zarytí odpůrci hvězdného šarlatánství nelze mu upřít, že v mnohém má pravdu.

Kolikrát se vám stalo, že jste si s někým dokonale rozuměli, doříkávali jste za sebe věty, zkrátka jste byli jedno tělo jedna duše, a poté jste zjistili, že jste stejné znamení?

Vystřídali jste v životě více partnerů a pořád narážíte na stejný problém? Nebyly protějšky ve znamení, které vám není souzené? A takových příkladů bychom našli mnoho.

Kromě vztahů, vám znamení zvěrokruhu napoví i to, jestli vás čeká velké bohatství.

Kdo to umí s penězi

To, jestli se stanete úspěšní, nezáleží na štěstí, ale na vašich schopnostech. A ty vám daly hvězdy do kolébky.

Některá znamení to s penězi umí více než jiná. / Foto: Shutterstock

Raci

Raci jsou cílevědomí a v dobrém smyslu slova tvrdohlaví. Nevzdávají se svých cílů a nezaleknou se první překážky. Dokáží plánovat a soustředit se na detaily, aby byla jejich cesta úspěšná. Zároveň jsou výřeční a je jim dobře ve společnosti ostatních. Jsou přirozeným vůdcem a dokáží si poradit i v náročných situacích. Raci jsou příjemný šéf a dobrý organizátor jak sebe, tak druhých. Proto mají cestu k bohatství hezky prošlápnutou.

Štíři

Štíři jsou si dobře vědomi vlastní hodnoty. Jsou ctižádostiví a vytrvalí. Při neúspěchu se nebojí vyzkoušet výzvu znovu. Jsou rozhodní a prosazují vlastní zájmy. Málokdy dají na rady ostatních a dělají věci po svém. Od štíra nemůžete čekat, že půjde v hlavním proudu. Právě proto mají štíři úspěch i tam, kde jsou ostatní neúspěšní.

Býci

Vynaložit velkou práci a úsilí není býkům cizí. Nečekají, že jim štěstí spadne do klína. Jsou spíše materialisté než romantici. Nohama jsou vždy na zemi a neúnavně postupují k vytýčeným cílům. Jsou velmi zodpovědní, dobře plánují výdaje a hmotné statky jsou pro ně občas cennější než zážitek nebo chvíle s blízkými. Pracovitost jim otevírá cestu k bohatství.

Panny

Panny k bohatství přicházejí pomaleji. Jsou trpělivé a pracovité. Jsou to osoby, které řídí logika a cit pro detail. Bývají perfekcionisté, a právě to je může dovést až na přední posty v zaměstnání. Panny vyžadují dokonalost nejen od okolí, ale i od sebe sama.

Lev

Schopnosti vůdce nechybí lvům. Za svou věc se dokáží rvát. Jsou přirozenou autoritou a nechybí jim dobré organizační schopnosti. Dokáží jednat s lidmi různého zaměření a okouzlit je charismatem natolik, že je ostatní rádi následují. Lev je předurčen do vedoucích postů.

A která znamení mají s penězi spíše problém? Jsou to berani, střelci a váhy. Buďte opatrní!

Foto: Shutterstock

Autor: Veronika Majerová

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments