Znáte své osudové číslo vypočtené dle data narození? Ovlivňuje charakter i povahu

Čísla nás v životě obklopují častěji, než si někdy dokážeme představit. Podrobnějšími výpočty se zabývá numerologie, která jejich výsledku dává význam a spojuje je s osudem nebo osobností člověka. Nejdůležitějším výpočtem je tzv. osudové číslo, které vám napoví, jaké jsou vaše silné a slabé stránky, charakter a možná i budoucnost.

Jak vypočítat své osudové číslo?

Výpočet není složitý a nebudete k němu potřebovat náročné vzorce.  Napište si na papír celý datum vašeho narození včetně dne, měsíce a roku.  Poté veškerá čísla sečtěte. Na konci vám vyjde dvojciferné číslo. U něj proveďte stejný postup rozložení a následného sečtení, až vám vyjde jednociferné číslo od jedničky do devítky.

Číslo jedna

Osoba, které vyjde v součtu jednička, spoléhá vždy jen sama na sebe. Je to jednotlivec, který si je vědom svých kvalit a udělá cokoli, aby dosáhl vysněného cíle.

Číslo dvě

Dvojka nese dávku tolerance, soucitu a hlubokých emocí. Na rozdíl od osobností s jedničkou nad svými činy více uvažují. To z nich může udělat chápavé kamarády, ale někdy je taková přemýšlivost dokáže dohnat až do depresí.

Číslo tři

Takový člověk dlouho neposedí. Lákají ho divoká dobrodružství a je vždy tím, který přijde s originálním nápadem. Je radost mít někoho takového v týmu, protože vždy přinese něco nového a nezvyklého.

Číslo čtyři

U osob s osudovým číslem čtyři to vypadá, že jde o nudné jedince. Není to ovšem tak, jak to na první pohled vypadá. Jsou hluboce ponořeni do své práce a díky tomu dokážou podávat perfektní výkony.

Číslo pět

Pětka je ukázkovým složením čísla dvě a tři a nese dohromady jejich vlastnosti. V jednu chvíli neposedí a vymýšlí něco nového a v druhé raději v tichosti sedí v koutě a hluboce rozmýšlí.

Číslo šest

Pokud hledáte spolehlivého partnera, bude to ten, který má osudové číslo šest. Tito lidé dokážou pro své blízké udělat téměř cokoli a vždy pro ně budou na prvním místě.

Foto: Shutterstock

Číslo sedm

Realita pro tyto jedince není příliš důležitá. Tvoří si totiž ve své hlavě vlastní prostor, kde se cítí nejlépe. Většinou lidem rádi pomáhají a účastní se všech dobročinných akcí, aby ukázali svou dobrosrdečnost.

Číslo osm

V kontaktu s těmito lidmi buďte opatrní. Kdy jsou úspěšní a vydělávají spoustu peněz, jsou klidní, vyrovnaní a ambiciózní. Jakmile ale svých cílů nedosáhnou, propadají smutku, žárlivosti a závisti.

Číslo devět

Sociální kontakty jsou pro lidi s číslem devět nejdůležitějším životním naplněním. Vždy hledají kvalitní konverzaci a sami jsou v ní velmi obratní.

Foto: Shutterstock, zdroj: Allure

Autor: Tereza Hotovcová

Zdravý životní styl a objevování nových receptů je něco, co ji vždy naplňovalo, a proto se zde s vámi dělí o své poznatky.