Zubař odhalil způsob, kterým dokáže zjistit, zda jste poskytovali orální sex

Americký zubař doslova šokoval sociální sítě svým odhalením o tom, že on i jeho kolegové dokáží poměrně jasně zjistit, zda jste před vyšetřením poskytovali orální sex. Tato intimní praktika totiž v ústech zanechává jasné stopy.

Orální sex s sebou přináší určitá rizika, a to zejména tehdy, když je praktikován velmi často. Upozornil na to zubař Huzefa Kapadia z Michiganu. “Otázku, zda dokáže zubař zjistit, zda jste poskytovali orální sex nebo ne, dostávám velmi často a odpovídám na ni, že může,” uvedl na svém videu, které zveřejnil na sociální síti TikTok a které se rázem stalo hitem.

Orální sex v tomto smyslu přirovnal k lízání lízátek. Pokud jich konzumujete příliš mnoho, mohou se vám na jemné pokožce ústní dutiny vytvořit malé ranky.

@dentite

Reply to @dentite #greenscreen Part 2 ✅ As Promised 🧠🍭🍭🍭🍭🍭🦷#dentist#lollipop#🧠#teeth#dental#dentite#braces

♬ Rasputin (7″ Version) – Boney M.

V dalším videu potom Kapadia vysvětluje, že pokud objekt neustále naráží do měkké tkáně v ústech, může to způsobit konkrétní typ podlitiny, která je odborně známá jako “palatal petechiae”. Tato zubařova vyjádření se přitom shodují s lékařskou zprávou, která dokumentuje případ z roku 2018. V té se uvádí, že jistý zubař u svého 47letého pacienta objevil v ústech lézi, kterou pacient přitom vůbec neregistroval. Přiznal se však, že tři dny před vyšetřením praktikoval orální sex.

Pravdou však je, že příčinou vzniku kožních defektů v ústech mohou být i jiné problémy, například nedostatek železa. Lékaři v této zprávě uvádějí, že “stimulace mužského penisu partnerovými ústy může způsobit kožní problémy bez ohledu na pohlaví”. Důležité je, že to obvykle nezpůsobuje žádné větší zdravotní komplikace. Tím nejnepříjemnějším na celé věci tak může být rozhovor s vaším zubařem.

Foto: Shutterstock

Autor: Petr Vavrenka

Stálý redaktor magazínu AAzdravi.cz. Celý život se zajímá o zdravý životní styl, jehož efekt na spokojený život ho nepřestává fascinovat.