Albert rozjel v Česku parádní novinku. Tohle ještě nikdo neudělal, zákazníci jsou úplně nadšení

Málokteré podniky si v posledních dvou letech tak mimořádným způsobem zhoršily pověst jako právě obchodní řetězce v České republice. Prakticky všechny do jednoho totiž využily kritické situace a navýšily ceny takovým způsobem, že tomu řada zákazníků ani nechtěla uvěřit. Nehledě na to, že mají stále větší problémy s kvalitou potravin.

Nový produkt se vydařil

Negativní publicita obchodních řetězců už je tak masivní, že si některé z nich řekly, že to jednoduše musí nějakým způsobem změnit. Bohužel ale nepřistoupily ke snížení cen, které by všichni velmi kvitovali, ale snaží se nabídnout různé atraktivní novinky, jimiž by zákazníky znovu přilákaly a potěšily.

Pravdou je, že některé z těchto novot se opravdu povedou. Šťastnou ruku ve výběru měl teď například Albert, který rozjel vlastně jednoduchou věc, ovšem velmi šikovnou.

Albert připravil boxíky na vaření určitého jídla. Přijde mi to jako fakt super nápad,” uvedla na sociální síti X zákaznice, která na tyto krabičky v obchodě narazila a rozhodla se s nimi seznámit ostatní. V tomto boxu máte potřebné ingredience k přípravě daného jídla na obalu, plus pochopitelně i podrobný návod, jak vše uvařit, a to i pro naprosté amatéry v kuchyni.

Nové boxy s jídlem v Albertu. Vybere si opravdu každý.

Všechno je snadné

Zkrátka si takto přijdete do obchodu a nakráčíte si to rovnou k příslušnému regálu. Zde najdete celou řadu boxů zpodobňujících rozličná jídla. Už to samo o sobě je skvělou inspirací, jelikož nabídka je skutečně široká. Dát si můžete třeba kuskus, teriyaki nebo musaku.

Stačí vzít jedno či více balení a podívat se na obal, které ještě další ingredience je třeba dokoupit. Obvykle jde o to, které musí být třeba v chladícím boxu. Ovšem to už máte rychle odbyto. Následně už můžete vyrazit domů a tam si jídlo z kvalitních surovin připravit. Obnáší to veškeré vaření, ale také fakt, že vaříte ze základních surovin, a tak má výsledné jídlo vynikající výživovou hodnotu, nikoliv jako předpřipravené hotovky, které se v Albertu a dalších obchodech také prodávají.

Čtěte také: Kaufland rozjel velkou novinku. Češi jsou naprosto nadšení, tohle tady chybělo

Jediným negativem může být snad jen cena, což ale souvisí s výše uvedeným. České obchody jsou zkrátka velmi drahé a platí to i o těchto produktech. Obvykle stojí kolem 130 Kč, avšak vzhledem k tomu, že je potřeba je pravidelně vyprodávat, prakticky neustále jsou tu i nějaké ty slevy.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
4 měsíců

U nás je to novinka, v Holandsku to funguje už dlouho. A cena 3 až 5 eur.