Burešová udělala velký podraz s těhotenstvím. Prostě nevděčná Eva, vzkázala televize

Sláva má vždy dvě strany, jednu světlou, druhou odvrácenou. A zatímco si Eva Burešová dlouhé roky užívala té první, nyní poněkud zabředla do té druhé. Jak se zdá, vše jí tak trochu přerostlo přes hlavu a angažmá všude možně způsobilo, že se nemohla zavděčit všem.

Hvězda neví kam patří

Ještě v dobách, kdy si jednotlivé televize své hlavní hvězdy pečlivě hlídaly, a to tak, že nemohly ke konkurenci, by ostatně počínání Evy Burešové bylo nemyslitelné. Vždyť tuto herečku a zpěvačku objevila televize Prima v rámci soutěže Česko Slovensko má talent.

Zde si získala určité sympatie, a tak jí televize obsadila do svých hlavních seriálů. Nejprve Modrého kódu a pak konečně do Slunečné, kde se z ní stala definitivně televizní hvězda. Díky tomu mají také lidé zájem o její zpěv či podnikatelské aktivity. Prima na ni každopádně nezanevřela, a přestože si herečka Burešová řekla horentní sumu, nakonec ji znovu obsadila do svého vlajkového seriálu Zoo.

A to navzdory tomu, že se Burešová rozhodně nezachovala jako loajální člověk. Sotva se stala známou, přijala nabídku od největšího konkurenta Primy, tedy televize Nova. Zde se rovněž stala jednou z hlavních tváří v rámci nekonečně recyklované a velmi trapné show Tvoje tvář má známý hlas, která zřejmě vznikla jen proto, aby se tu mohly hvězdičky plácat po zádech.

Foto: Facebook

To se nedělá

Zde se také seznámila s Přemkem Forejtem, který se stal podobnou “holkou pro všechno”, byť je alespoň zatím věrný jen Nově. Nějakou dobu se spekulovalo, že je s ním Burešová těhotná. Pochopitelně by dávalo smysl, kdyby herečka tuto senzační novinu odpálila ve své domovské televizi Prima. Měla příležitost v rámci pořadu Showtime, kde se jí na to ptali. Jenže hvězda to jednoznačně dementovala.

Jak se ukázalo, byla za tím čirá vypočítavost. Krásné oznámení svých dvou hvězd pro sebe totiž exkluzivně získala televize Nova. K potvrzení tak došlo přímo v pořadu Tvoje tvář má známý hlas v rámci romantického duetu Burešové s Forejtem.

Zatímco dosud byla televize Prima k aktivitám Burešové benevolentní, teď se zdá, že už trpělivost přeci jen přetekla. “Co na to říct. Je to prostě Eva. Nevděčná a neloajální. Už si na to začínáme zvykat,” uvedl pro časopis Sedmička zdroj z Primy.

Podle některých zpráv Burešová také tajila těhotenství před tvůrci seriálu Zoo a nakonec je postavila před hotovou věc velmi pozdě.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
2 let

Když ji televize rozmazluji prachama a předhánějí se kdo dá víc!Jsou lepší herci,zpěváci a najednou je všude tahle rychlokvaška!