Češi ve škodovce udělali obrovskou ostudu. Směje se jim celé Chorvatsko

Chování českých turistů je v Chorvatsku často předmětem diskuzí. Ačkoliv většina se jistě chová ukázněně a je mezi místními oblíbená, každoročně se najdou výstřelky, které udělají našincům ostudu. Loni to byla například skupinka českých žen, které se dožadovaly, aby z domnělé soukromé pláže odešli místní, protože ji chtěly mít pro sebe. Pak se ale ukázalo, že to žádná soukromá pláž není.

Zajeli tam, kam neměli

Tentokrát je předmětem ostudy jiná skupinka. Mladí Češi se zřejmě rozhodli, že nebudou k pláži chodit pěšky, a tak svou Škodou Kodiaq dojeli přímo na ní, což se pochopitelně nesmí. To se jim ale vymstilo. Když totiž chtěli odjet, zapadli do oblázků a nemohli vyjet. Na videu je potom vidět, jak se muži snaží marně vůz vytlačit. Jak to dopadlo, není jasné, možná musela přijet odtahová služba.

Jde pochopitelně o případ bezohlednosti, která není následováníhodná. Avšak Chorvaté snažení českých turistů natočili. Ti se pak přes noc stali hitem místního internetu. Směje se jim doslova celé Chorvatsko.

Foto: Shutterstock

Musí to být Češi

Video zveřejnil server Dnevnik, přičemž se pod ním hned rozjela divoká diskuze. Je zajímavé, že někteří z diskutujících poukazují na to, že to přeci musí být určitě Češi. Jen je totiž napadne dojet autem až na pláž. Ačkoliv značka auta není jasně viditelná, její formát odpovídá těm českým.

Podle dalších je jasné, že skupinku bezohledných mladíků dohnala karma. Někteří potom upozorňují na skutečnost, že chyba je v řidiči, který se neumí z této situace dostat. S trochou zkušenosti to totiž prý možné je. Zjevně s tím tedy i místní mají určité zkušenosti.

Média již před pár dny upozornila na skutečnost, že v Chorvatsku není radno si s překračováním zákona zahrávat. Zatknout vás totiž mohou i za přestupek, který potom bude rozhodovat přestupkový soud.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karel
Karel
1 rok

A viděl někdo vůbec to video?

Šerifka
Šerifka
2 let

V chorvatsku se můžou smat i blbcům co jsou liní chodit. Ale nejdřív at se zamyslí nad sebou. Žádné služby pro rekreanty, na pláži bída, strava děs a zařízení na pokojich pamatuje 60 léta. Jsou pozadu ve všem. Jen drahotu preferují.

Iris
Iris
2 let
Reply to  Šerifka

No, pokud je nábytek v apartmánu bez problému použitelný, je mi jedno, jestli je z časů mojí babičky 😛
Nestojím o hotel (třeba i all inclusive) plný otravných turistů, pláž, kde je hlava na hlavě a řev jak v zoo ve dne i v noci 😛

Iris
Iris
2 let

Tohle nenapadne ani invalidu 😀
Co to musí být za voly – že nevjeli rovnou do moře.
Takových blbců přibývá – neumí domyslet následky, nemají nejmenší představu, co se může stát a ani je to nezajímá – doma to za ně přece řeší tatínek a maminka…

Soudce Ti
Soudce Ti
2 let

Už jen to, že jezdí škodovkou, svědčí o jejich debilitě. Zcela zbytečná , předražené, nekvalitní auta, co koupi jen blb. Anebo nafasuje v práci. Normální člověk si škodovku nekoupí. A pokud ano, je to arogantní debil, jako ten, co na tu pláž vjel.

Iris
Iris
2 let
Reply to  Soudce Ti

To není ani tak o autu jako o řidiči – i když s vašim názorem na škodovky souhlasím – pár mi jich rukama prošlo, najela jsem s nimi pár tisíc km.
Já mám už po několikáté forda a věčně poslouchám pitomé vtípky – zrovna od lidí, kteří ve fordu ani neseděli a navíc jejich řidičské zkušenosti jsou na úrovni prvoků.
Bohužel nemá každý na provoz mercedesu…