Chcete mít krásné bílé zuby? Vyzkoušejte aktivní uhlí

Kdo by nechtěl mít zářivý úsměv, který mu dodá na osobitosti a za nějž bude od přátel a známých sklízet samá pochvalná slova? Jenže ačkoliv se snažíte, zuby si čistíte třikrát denně a používáte nejrůznější přípravky známé z reklam, efekt se stále ne a ne dostavit? Pravděpodobně na to musíte jít jinak a vyzkoušet jednoduchý, přitom velmi účinný způsob, jak krásného bílého chrupu docílit.

Pokud se obáváte, kolik že vás to zase bude stát, nejspíš budete příjemně překvapeni. Takzvané aktivní uhlí, které je skvělým pomocníkem pro dosažení nádherných bílých zubů, totiž není vůbec drahé. A to ani tehdy, když si ho dopřejete v osvědčené značkové trojkombinaci. Tu představuje zubní pasta, zubní kartáček a ústní voda. Vše od renomované britské značky Beauty Formulas.

Zářivě bílý úsměv snadno a rychle

Ústní voda s aktivním uhlím.

Zubní kartáček obsahuje aktivní uhlí ve vláknech a pomáhá odstraňovat zubní plak, ale také osvěžuje dech a chrání zuby před zánětem dásní. Zubní pasta se postará o důkladné očištění zubu až do hloubky. Ústní voda dodá vašemu dechu svěžest a díky aktivnímu uhlí efektivně ničí bakterie tvořící zubní plak.

Veškeré tyto produkty jsou k zakoupení v královské drogerii Xantea. Ta se však neomezuje pouze na tento sortiment, ale nabídne vám širokou škálu drogistických potřeb za velmi výhodné ceny, a to nejen v segmentu ústní hygieny. Xantea patří mezi levné drogerie, aniž by však rezignovala na špičkovou kvalitu. Nespokojuje se s běžnou českou distribucí a řadu zajímavých produktů, jako třeba právě značku Beaty Formulas, dováží ze západních evropských zemí.

Xantea si mezi zákazníky rychle získává oblibu, o čemž svědčí vynikající reference. Není divu, vždyť eshop drogerie má 40 000 druhů zboží skladem, vlastní prodejnu či odběrná místa. V případě, že vaše objednávka převýší 999 Kč, máte dopravu zdarma. Při nákupu nad 2500 Kč se můžete těšit dokonce na dárek.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments