Do obchodů v Česku se dostalo totálně prolezlé maso. Hlavně ho nesmíte sníst, jinak bude hodně zle. Prodává ho Albert

Doslova otřesný případ závadné potraviny právě zaznamenala Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Obchodní řetězce v České republice nedají pokoj a neustále sem dovážejí maso, které by správně nikdo neměl konzumovat.

Nepovedené maso

Tentokrát na celé čáře selhal Albert, kterému se problémy v poslední době opravdu hodně kupí a někdo už by si tam měl posvítit na kvalitu dodavatelů.

Laboratorní rozbor v předmětné potravině potvrdil přítomnost bakterie salmonela,” uvedla Státní zemědělská a potravinářská inspekce ve svém hlášení. “S kontrolovanou osobou zahájíme správní řízení o uložení pokuty.

Konkrétně šlo o výrobek Kuřecí hřbety na polévku, který se prodával pod privátní značkou obchodního řetězce, která se jmenuje Albertovo čerstvé kuřecí. Skutečným výrobcem je ovšem nechvalně proslulá společnost Rabbit Trhový Štepánov. Datum použitelnosti u daného výrobku bylo stanoveno 15. února 2024.

Foto: Potraviny na pranýři

Už se to kupí

Ta měla problém s prolezlým masem už před pár dny, kdy se do obchodů mohlo dostat až sto kilogramů takto závadného kuřecího. Ovšem toto je jiný případ a jen to ukazuje, že u daného výrobce není všechno v pořádku.

Čtěte také: Okamžitě vyhoďte tento čaj. Češi ho kupovali ve velkém, ale našly se v něm hrozné věci. Jak to mohli prodávat?

Šéf této společnosti se v minulých dnech pasoval do čela vůdce zemědělských protestů v České republice, které se projevovaly výjezdy zemědělské techniky do Prahy. V reakci na to výrobky od této společnosti delistoval internetový prodejce Rohlík.cz, který si ke svému rozhodnutí teď může gratulovat. Jako jeden z mála totiž své zákazníky tímto zbožím neohrozil.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments