Havarijní a pohotovostní instalatérské služby

Praskla vám trubka, přetéká záchod nebo nemáte teplou vodu, přestože váš kotel jede na max? Pak nejspíše potřebujete instalatérskou pohotovost. Naši odborníci jsou v Praze a jejím blízkém okolí k dispozici 24/7 a v případě potřeby u vás dokaři být do hodiny. A protože se nehody stanou obvykle, když je noc, víkend, nebo když jste zrovna na dovolené, vždy se hodí mít kontakt na spolehlivého instalatéra. A s čím vším vám instalatérská pohotovost dokáže pomoci?

1. Přetékající záchod

Přetékající záchod je jednou z věcí, rozhodně vyžadují odborníka. Dobrou  zprávou je, že  jakmile v nádrži dojde voda, pokud znovu nespláchnete záchod, už nebude přetékat. Ale jakmile je tato škoda způsobena, je hotovo. Pokud vaše toaleta přetekla a nemůžete problém snadno vyřešit, je čas, aby se na to podíval instalatér

2. Žádná horká voda

To je zjevně velký problém. Ať už se jdete osprchovat nebo umýt nádobí, potřebujete, aby váš ohřívač vody dělal svou práci. A váš ohřívač vody  možná  dělá svou práci. Může se však stát, že potrubí horké vody vedoucí z ohřívače vody prosakuje, nebo pokud máte systém bez nádrže, může se stát, že selhal výměník tepla. 

3. Ztráta tlaku vody

Pomalý pokles tlaku vody v průběhu času je známkou netěsnosti ve vaší domácnosti, zatímco náhlý pokles tlaku vody je známkou prasknutí potrubí. Ať tak či onak, je čas zavolat na naše číslo, než dojde k dalšímu plýtvání vodou nebo poškození vodou.

4. Únik vody

Netěsnosti desek patří mezi nejzáludnější netěsnosti vodovodního potrubí. Také je notoricky těžké je odhalit. Ale pokud si všimnete podivných příznaků ve svém domě, jako jsou horká nebo studená místa na zemi nebo zvuk tekoucí vody pod nohama, pak můžete velmi dobře mít únik vody.

5. Vícenásobné ucpané odtoky

Ucpané odtoky jsou často zhoubou existence majitele domu. Brání vám v tom, abyste mohli používat konkrétní instalatérské zařízení nebo armaturu. Pokud je to jen jeden odtok, může to být dostatečně povrchní ucpání, že ho můžete uvolnit pístem a trochou čističe odpadů.

Pokud však máte více odtoků, které jsou ucpané (a pokud jsou doprovázeny nepříjemným zápachem), můžete mít ucpané nebo poškozené kanalizační potrubí. V tu chvíli je lepší zavolat pohotovost, jinak byste mohli mít velmi nehygienický a nákladný problém, pokud budete čekat příliš dlouho na jeho řešení.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments