Karel Šíp v ohrožení. Televize se ho chce zbavit kvůli věku i s oblíbeným pořadem

V rychle se měnícím televizním světě platí v České republice jedna velká stálice. A tou je pořad Všechnopárty. Vlastně jednoduchá show, která stojí na osobnosti moderátora Karla Šípa, který si do ní zve vždy trojici hostů. Je to neuvěřitelné, ale tento pořad můžeme sledovat už od roku 2005 a nedá se říct, že by se okoukal. Když je vysílán nový díl, obvykle zvítězí ve sledovanosti, případně alespoň o první místo těsně bojuje.

Velmi úspěšný pořad

Pravdou je, že Všechnopárty už to měla několikrát nahnuté a spekulovalo se o jejím konci. Je to dáno pochopitelně tím, že jde o skutečně letitý pořad, se kterým zestárl také jeho moderátor. Vždyť Karlu Šípovi je už 77 let, jakkoliv se stále těší dobré kondici.

Diváci však někdy nepříliš citlivě komentují některé jeho výkony, jako když třeba přeslechne to, co host říká, případně se opakuje. Ostatní ho ale hájí s tím, že jde o součást jeho projevu a že na své vtipnosti stále nic neztratil. Na rozdíl třeba od Jana Krause, jehož show je přeci jen už poněkud ohraná, protože její moderátor umí pouze jedinou polohu.

Foto: Česká televize

Musí se šetřit

Podle zákulisních informací je ale možné, že Karla Šípa čekají už jen dvě poslední natáčení v rámci aktuálně běžící sezóny. Dosud totiž nepadlo rozhodnutí o tom, zda bude show pokračovat, což pro deník Aha potvrdil i sám moderátor se slovy, že se teprve bude jednat o tom, co dál.

Je možné, že by Česká televize ráda svou nabídku poněkud obměnila. Ostatně, mluví o tom, že musí hodně šetřit, přičemž Karel Šíp zřejmě nepatří mezi nejlevnější tváře. Zároveň je otázkou, jak moc oslovuje mladé publikum, na které by ČT ráda zacílila.

Je tedy možné, že sledujeme odchod dalšího televizního velikána ze scény.

Foto: Česká televize

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Ruzena Biedermannova
Ruzena Biedermannova
1 rok

Porad uz skomira a pan Sip uz je trapnej. Chrochta jak cunik a jeho socikovsky humor uz je trapnej. Zruste ho prosim. Mame dost novejch mladejch a vtipnejch umelcu. Diky

Iris
Iris
1 rok

A které mladé vtipné umělce máte na mysli?

Marta
Marta
1 rok

Není trapný a moc mladých umělců a tak vtipných nemáme.

Otáhal Zdeněk
Otáhal Zdeněk
1 rok

Mám rád šou Šipa. Je lepší a zábavnější než uplatneho Dědka a starého oplzleho Krauze.

Iris
Iris
1 rok

Já se moc na TV nedívám – jen občas tu bedýnku používám jako kulisu, když dělám na počítači něco hnusného (třeba kalkulaci zakázky).
Občas se mi tak podaří něco z těch “zábavných” pořadů odchytit – jenže většinou mi to vtipné nepřipadá – spíš trapné.
Šípův humor je dobrý – dáma Ruzena ho nemusí – což chápu, já zas nemusím ty mladé trapáky, pro které je myšlení evidentně nedostupný luxus…
Kraus býval dobrý – drzost uměl vtipně podat, jenže poslední dobou je spíš už jenom arogantní – už ho taky nemusím.

Zdeněk Otáhal
Zdeněk Otáhal
1 rok
Reply to  Iris

Šíp nemá nic připravené, reaguje na hosty. Dědek se nechá uplacet v Ostravě byl trapný. Vše dle předlohy. To samé Krauz. Jeho trapný umělý chlamot. Jede dle osnov. Nechte nám Šípa, ten umí bavit široké věkové spektrum diváků.

Jan Spîvala
Jan Spîvala
1 rok

Všechno jednou skončí.Byl dobrý,skvělý,ale už to zdaleka není tkzv.ono. Ale něco nového,jiného a kvalitního? Kdo????? A na ČT 1??Jsem skeptický.