Konec legendy. Do Jágra už šijí ze všech stran. Provalilo se, že provedl něco hodně špatného

Veřejný obraz legendárního hokejisty Jaromíra Jágra se začíná zcela rozpadat. Poté, co se účastnil podivných státních výprav, obdivoval dnes zprofanované režimy a natáčel pochybné reklamy má jeho kariéra v tomto duchu pokračování.

Fanouškům se jeho značka nelíbí

Jágr nedávno představil svou novou značku, která se ukázala být naprostým fiaskem. Hokejista se totiž snaží prodávat předražené kapičky, které stojí dva tisíce korun za deset mililitrů, popřípadě podivnou výživu pro domácí mazlíčky. Snaží se to navíc maskovat tím, že přesně tohle on sám považuje za to nejlepší. Jen škoda, že jsme o tom o něm do této chvíle neslyšeli.

Tento krok zvedl řadu jeho fanoušků ze židle. Vzkazují mu, že něco podobného přeci nemá zapotřebí a že si pouze kazí své jméno. Pravdou je, že prodejem podobně pochybných produktů se zařadil na úroveň céčkových instagramerek, které dělají to samé.

Jágr to ale dost možná zapotřebí mít může. Ukazuje se totiž, že může být ve finančních problémech. Ačkoliv za svou kariéru vydělal přibližně dvě miliardy korun, jeho vášeň v podobě návštěv kasin a sázení na sportovní utkání dost možná významnou část tohoto majetku vymazala.

Foto: Shutterstock

Letité dluhy

I to může být důvodem, proč se Jágr na reklamu upíše prakticky každé značce, která ho osloví, ačkoliv to zrovna nesouzní s jeho naturelem. Již pověstné jsou jeho reklamy na elektrokola, když on sám vždy prosazoval maximální dřinu v tréninku a nikdy si nic neodpustil. Propagoval také čínský Huawei, přestože telefonoval iPhonem.

Kromě toho, že Jágr zřejmě velkou část majetku prohrál, pravděpodobně ještě na nějakých místech dluží peníze. Z toho ho v americkém podcastu osočil profesionální sázkař Stu Feiner. Ten uvedl, že mu Jágr dluží 60 tisíc dolarů, tedy přibližně 1,3 milionu korun za úspěšné tipy. Hokejista se prý k zaplacení nikdy neměl a nechával se zapírat svou matkou.

Foto: Shutterstock

Autor: Petr Vavrenka

Stálý redaktor magazínu AAzdravi.cz. Celý život se zajímá o zdravý životní styl, jehož efekt na spokojený život ho nepřestává fascinovat.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Iris
Iris
7 dní

Nechcete mu už dát pokoj? Je to jeho věc a jestli ten jeho šmejd za tu cenu někdo koupí, je to věc toho vola, co to koupí, ne?
Vzhledem k jeho minulosti je to pořád lepší než to, čím se tady bezostyšně živíte vy – pokud tedy nejste invalida…v tom případě se omlouvám…

Nelen Nel
Nelen Nel
6 dní
Reply to  Iris

Naprostý souhlas.