Královská rodina se bojí, že Kate dopadne stejně jako princezna Diana. To by bylo hrozné

Kate, manželka prince Williama, patří mezi nejoblíbenější členy královské rodiny. Lidé ji obdivují nejen pro její krásnou vizáž, ale také kvůli podobnostem s princeznou Dianou, které jsou velmi nápadné. Stejně jako Diana, ani Kate nebyla vychovávána v tradičním královském duchu od útlého věku. Obě jsou také pod neustálým dohledem paparazzi.

Královský život: Pro a proti

Být součástí královské rodiny má své výhody – luxus, prestiž, diadémy a hradní rezidence – ale také své nevýhody – ztrátu soukromí, pomluvy a izolaci od běžného života. Nikdo to neví lépe než Kate Middleton, která se stala národním miláčkem a oblíbeným cílem paparazzi od chvíle, kdy je součástí královské rodiny.

Kate Middleton je jednou z nejoblíbenějších členek královské rodiny, ale podle královských zdrojů existovaly obavy, že se vydá stejnou cestou jako princezna Diana. Palác se obává, aby nebyla odříznuta od své rodiny, a necítila se izolovaná a osamělá.

Kate Middleton: Rodina je pro ni vším

Královský život může být osamělý a izolovaný, ale Kate Middleton má štěstí, že to pro ni neplatí. Na rozdíl od princezny Diany, která byla odloučena od své rodiny, má Kate se svou rodinou velmi dobrý vztah. Navíc má také skvělý vztah s princem Williamem. Tuto situaci se snaží palác udržet, aby se neopakovala situace jako u princezny Diany.

Foto: Shutterstock

Kate Middleton a princezna Diana: Podobnosti a rozdíly

Kate Middleton má s princeznou Dianou mnoho společného. Ačkoli je Kate svá, a nekráčí ve stopách své tchyně, vnímá ji jako ženu, ke které by se mělo vzhlížet. Kate by se s Dianou velmi ráda setkala a obdivuje i její vkus, často se inspiruje jejím stylem. Palác se ale obává, aby se Kate nedostala do stejné situace jako Diana a aby se její vztah s Williamem nevyvinul stejně tragicky jako ten Charlese a Diany.

Foto: Shutterstock

Autor: Kristýna Lorencová

Redaktorka serveru AAzdravi.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments