Lidé se ostře pustili do Jaromíra Jágra. Vzpamatuj se, legendo!

Stále hrající hokejová legenda Jaromír Jágr ve svých padesáti letech přeci jen začal myslet na zadní kolečka a na to, co bude, až za pár let třeba skončí se svým milovaným hokejem. Jako řada jeho bývalých spoluhráčů ze zlaté generace se pustil do podnikání.

Napálené ceny

A stejně jako většina jeho parťáků v podnikání pohořela, případně paběrkuje a snaží se lepit ztráty, ani Jágr nezačal zrovna příkladně. Čekalo se mnohé, ale to, že se vytasí s kapičkami a proteinovými nápoji za naprosto nesmyslné ceny, to čekal skutečně jen málokdo. Přesto jeho tiskovou konferenci sledovala veškerá média a nakonec mu také udělala bezplatnou reklamu.

Jak se ale zdá, obyčejní lidé, na které Jágrovy podivné produkty cílí, se jen tak napálit nenechají. Jeho dosud soudržná komunita na sociálních sítích, kde má stovky tisíc sledujících, se začala povážlivě drolit a většina lidí to dává svému oblíbenému hokejistovi náležitě sežrat.

Vzpamatuj se legendo, tohle přeci nemáš zapotřebí. Doufám, že je to nějaký špatný vtip,” uvedl na sociálních sítích pod propagací kapiček například Mirek s poukazem na spekulace o tom, zda Jágrova značka JJ68 není jen dalším vtípkem ze stáje Jágrova kamaráda Kazmy.

Foto: JJ68

Kapky od Jardy vážně ne

Podle ostatních to ale Jaromír bohužel myslí vážně a poukazují na to, že chce jen za každou cenu vydělat, což jim přijde nechutné. “Jarda je skvělý sportovec, ale toto na normální lidi nefunguje. Radši si koupím merch s Vaším jménem a číslem, ale iontový či energy drink si koupím od osvědčených výrobců a ne od Haška, voňavku si koupím od známé oblíbené značky a ne od Vémoly, kapky si koupím od babky kořenářky a ne od Jardy,” uvedl uživatel Roman, který u svého příspěvku získal nejvíce lajků. Další souhlasí, že tohle je krok naprosto mimo.

Lidé jsou také rozčarovaní z toho, že Jaromír Jágr na svých sociálních sítích začal své produkty nepokrytě a nepříliš citlivě propagovat. Některé příspěvky jsou skutečně až trapné. Třeba jako když Jágr sedí u misky a jeho přítelkyně ho obsluhuje a připravuje údajně skvělou proteinovou snídani.

Foto: Shutterstock

Autor: Tereza Vávrová

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Dlouhodobě se zajímá o spotřebitelská a ekonomická témata, která mají vliv na životy lidí. Prošla řadou médií, kde získala velké množství zkušeností o tom, co je opravdu důležité.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Iris
Iris
9 měsíců

Vyloženě se za Jágra stydím ,uráží všechny své fanoušky takovými s——i ,to je odměna za naše fandění hanba ti dědku

Petr Lindovský
Petr Lindovský
9 měsíců

Je to Borák a nemá prachy , tak mu dejte pokoj.

David
David
9 měsíců

Vážení přátelé ano, bohužel se zdá, že můj milovaný a neopakovatelný Džegr dostal na tréninku pukem dohlavy a zřejmě mu to špatně vyléčili, přeji nám nechť se mu rozum brzy navrátí

Mujose
Mujose
9 měsíců

Stejně jako Hašek nechápe, že lidé nemají na rozhazování.

Martin
Martin
9 měsíců

Nice smell… kukátko 😎

sasa
sasa
9 měsíců

Třeba by to mohl prodávat v kostele 😁

Jonan
Jonan
9 měsíců

Po vsech tech reklamach vc. reklamy na Babisovo kure me uz u tohoto trageda nic neprekvapuje 😉

Soudce Ti
Soudce Ti
9 měsíců

Hokejista to byl geniální.
Jako člověk zklamal už tolikrát, že ho přestávám vnímat už i jako hokejistu.

Sáčekspytlíku
Sáčekspytlíku
9 měsíců
Reply to  Soudce Ti

Souhlasím…Naprosto jste to vystihl🌚💉

Michal
Michal
9 měsíců

… ano též souhlasím. Od výluky NHL roku 04, kdy “stáří dědkové” chodili pravidelně na skomírající Kladno on místo, aby se jim odměnil tím, že bude hrát za Kladno doma, tak si pronajal 02 Arénu. Chtěl prostě vysekat prachy a tihle věrní fanoušci poldovky mu byli u prd…! 😡

Miskova Milena
Miskova Milena
9 měsíců
Reply to  Soudce Ti

Souhlasím 🥺🤔

Iris
Iris
9 měsíců
Reply to  Soudce Ti

Zjevně mu na stará kolena začalo hrabat…