Lidl rozjíždí parádní akci. Češi budou nakupovat zcela zdarma. Tohle tady ještě nebylo

Obchodní řetězce v České republice v minulých dvou letech zákazníky zklamaly. Ti totiž zjistili, že se na ně nemohou spolehnout. Jakmile ucítily příležitost, navýšily ceny tak výrazně, že se mnohé domácnosti dostaly do potíží s hrazením svých základních potřeb.

Využijte jedinečné nabídky

Bohužel, ani Lidlu se tyto kontroverze nevyhnuly. Nehledě na to, že se ukázalo, jak moc jsou nejrůznější slevové akce pouhým marketingovým trikem a reálně na nich nic neušetříte, jelikož vycházejí z přestřelených standardních cen.

Teď se však některé řetězce přeci jen snaží zákazníkům v Česku něco z nahromaděného bohatství vrátit. Patří mezi ně právě i Lidl, který rozjíždí velmi zajímavou akci, která tu ještě nikdy nebyla.

V rámci nové loterie Lidl Plus bude každou minutu vrácena jednomu zákazníkovi hodnota jeho nákupu,” uvedla společnost v tiskové zprávě s tím, že akce bude probíhat od pondělí 4. března do neděle 17. března. Jediným předpokladem je mít nainstalovanou mobilní aplikaci Lidl Plus, bez které se tak jako tak v tomto řetězci nevyplatí nakupovat. A potom pochopitelně také uskutečnit nějaký ten nákup.

Foto: Shutterstock

Velkorysé limity

Pravidla jsou velmi velkorysá a rozhodně to stojí za zkoušku. Platí přitom, že proplatit vám mohou i velmi drahý nákup. Limitem je totiž částka 5000 Kč, za což už nakoupíte opravdu plný nákupní vozík, možná i dva. Čím více nákupů zákazník uskuteční, tím má pochopitelně i větší naději na výhru.

Čtěte také: Za 800 Kč nakoupím to, co v Kauflandu a Lidlu za 3000 korun. Za měsíc tady ušetřím za jídlo 11 tisíc

Aplikace Lidl Plus dosud nabízela především speciální slevy určené pro členy, případně slevové kupony, které bylo třeba před nákupem aplikovat. Zajímavým bonusem jsou i stírací losy, ale třeba i prosté věci, jako je to, že se vám v aplikaci uchovají účtenky.

Lidl však v poslední době zkouší i jiné novinky, které už se s takovým nadšením nesetkaly. Jde především o testování ryze samoobslužného prodeje potravin, jak informoval server Eprehledne.cz. Na některých prodejnách totiž řetězec v určitých časech zcela vypíná standardní pokladny a umožní vám namarkovat si zboží jen na těch samoobslužných. To je však problém, pokud s nimi neumíte nebo máte velký nákup.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments