Moderní životní styl jako zabiják sexu?

Máte pocit, že všichni ostatní mají více sexu než vy? Nebo máte pocit že je vaše vnímaná sexuální aktivita stále nižší? Není divu – průměrné množství sexu pořád klesá. Méně než polovina lidí má v současnosti sex alespoň jednou týdně!

Nejnovější výzkum, konkrétně ve Velké Británii, analyzoval data až 34 000 mužů a žen zjistil, že u osob starších než 25 let (kteří byli manželé nebo žili s partnerem) v dnešní době v průměru výrazně klesla míra pohlavního styku. Tento pokles vysvětluje dle mnoha odborníků několik hlavních faktorů. “Tempo moderního života” je ale nejčastější a nejvýznamnější z nich.

Nedostatek pohlavního styku nejvíce postihuje lidi přibližně v polovině života. Pokles sexuální aktivity je nejvíce výrazný mezi skupinou nad-25. Konkrétně se jedná o skupinu mužů a žen, kteří po založení svých rodin ve vyšším věku často bojují s péčí o děti, prací a odpovědností vůči rodičům nebo příbuzným, kteří stárnou.

Nemusíme ale vůbec zoufat! Singles nebo partneři v současnosti mohou využít nové “moderní” způsoby, jak znovu “oživit” sexuální život. Pokud nepatříte mezi lidi střídající partnery nebo milence jako ponožky, máte na výběr některý z ověřených a diskrétních sexshop-ů. Ne jednomu páru právě erotické pomůcky jako například vibrátor zachránili celý vztah!

Moderní sexshopy nabízí stovky položek tovaru a zboží nejrůznejších druhů. V obchodě prodávajícím erotické pomůcky pro muže nebo ženy můžete nakoupit přesně dle vašich potřeb a touhy. Nejvyhledávanější erotickou pomůckou jsou bezesporu vibrátory. Před pár desetiletími by vlastnictví jakékoliv erotické pomůcky nepřiznala téměř žádná žena (nebo muž). Dnes je to spíš opačně. Navíc jsou tyto pomůcky vhodné i jako dárek, který může překvapit a potěšit nejvíce.

Je jen na vás jestli nakoupíte v kamenném obchodě nebo přes online sexshop. Většina sexshopů ale k nabídce poskytuje kompletní informace, popisy a recenze produktů (včetně produktových videí). Nákup tedy proběhne 100% diskrétně (včetně doručení), online, pohodlně a jednoduše. Tak na co ještě čekáte?

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments