Nudíte se v karanténě? Využijte čas k prodeji věcí na Biginzerce.cz

Nový typ koronavirové infekce udělal mnohým z nás velkou čáru přes rozpočet. Kvůli hrozbě vážné nemoci nemůžeme navštěvovat restaurace, zábavní centra, kina, divadla a další akce, kde se shromažďuje větší množství lidí. Ba co více – kvůli vládou vyhlášené karanténě musíme maximum času trávit doma, tedy pokud zrovna nemíříme do práce nebo na nákup.

Starší věci mohou ještě dělat radost a vydělávat

Ano, je to otrava, ale možná také příležitost k tomu, abychom si našli čas na věci, které odkládáme třeba několik let. Konečně si uspořádat složky v počítači, vybrat přebytečné věci ze skříní apod. Přebytečný čas je možné využít také k vyhledání věcí v domácnosti, které už nepotřebujete, případně které chcete vyměnit za nové.

Možná budete překvapeni, kolik se vám doma povaluje věcí, které by ještě našly využití. A nejen to – v nelehké době za ně můžete získat i vítaný peníz navíc, se kterým jste vůbec nepočítali. Funguje to totiž i z druhé strany: lidé doma probírají bazarové servery a hledají, jak ušetřit.

Pohodlný způsob prodeje

Oba zájmy se hojně střetávají například na portálu Biginzerce, který patří k největším poskytovatelům inzerce zdarma u nás. Bazarový prodej zde navíc probíhá velmi komfortní a přehlednou formou, kterou zákazníci vítají. Ne nadarmo tyto stránky navštíví více než 200 000 lidí každý měsíc.

Na vás tak je pouze zamyšlení, zda doma náhodou nemáte nějaké to elektro, knihy nebo oblečení, kterého byste se potřebovali zbavit a jež by ještě někomu mohlo dělat radost. Pak už stačí jen vzít do ruky fotoaparát a vše náležitě zdokumentovat, aby si druhá strana mohla udělat co možná nejlepší obrázek. Nezapomínejte ani na trefný popis zboží.

Se zájemci o vaše zboží se následně můžete domluvit na ceně a dodání. Pokud věc nepůjde poštou, předání klidně nechte až po skončení karantény.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments