Pohlreich udělal velký průšvih na televizi Prima. Diváci nevěří vlastním očím

Televize Prima musí aktuálně hasit skutečně velký problém, který opravdu nikdo nečekal. Pravdou je, že této televizi se v poslední době příliš nedaří a má na triku jeden z největších propadáků televizní tvorby za poslední desítky let, když odvysílala nesmysl jménem Eliška a Damián, na kterém diváci nenechali nit suchou.

To se nemělo stát

Když se vám nedaří, obvykle sáhnete po osvědčených metodách, tedy v tomto případě tvářích a pořadech, abyste se alespoň trochu zahojili. Jenže jak se ukazuje, ani taková sázka na jistotu nemusí vyjít. Prima totiž uvedla svůj velký tahák jménem Česko na grilu, jehož hlavní tváří není nikdo menší než slavný šéfkuchař Zdeněk Pohlreich.

Něco takového zkrátka musí fungovat, řekli si v televizi a nalili do toho pochopitelně velké peníze, a to jak na samotnou tvorbu, tak i následnou propagaci. Aby si to vše pojistili, pro jistotu vedle Pohlreicha najali ještě další známé tváře, jako je Patricie Pagáčová.

Celé to mělo tak trochu připomínat oblíbeného Masterchefa, jen s tím, že se to bude věnovat grilování, což je v České republice oblíbená činnost. Bylo tedy zaděláno na obrovský úspěch, který se však nedostavil. Nikdo příliš nerozumí tomu, co se děje, ale na pořad Česko na grilu zkrátka nikdo nekouká.

Proč na to nikdo nekouká?

První díl začínal někde kolem 300 tisíc diváků, přičemž na dosud poslední třetí díl se dívalo jen 185 tisíc diváků. Je třeba říct, že pořad se vysílá v sobotu po osmé hodině, což je ten nejlukrativnější čas. Konkurence v tomto ohledu Primu zadupala zcela do země. Například na TV Nova vysílaný Superlov sledovalo 833 tisíc lidí a již poněkud vyčpělé Zázraky přírody na ČT1 potom 691 tisíc lidí.

Čtěte také: Tohle Pohlreich přehnal. Tohle jídlo od něj se skoro nedá jíst

Že je něco špatně, dokládá i skutečnost, že pořad, který na Primě následoval po Česku na grilu, tedy České chaty snů, byl dokonce sledovanější než Pohlreichovo grilování. Něco takového televize jistě nevidí ráda, jelikož na šéfkuchaře opět ve velkém vsadila. Chystá se například i nová série Ano, šéfe. Pokud by však propadla i ta, zřejmě by to byl šéfův konec na obrazovkách.

Foto: Shutterstock

Autor: Anna Štěpánková

Redaktorka magazínu AAzdravi.cz. Zkušená a respektovaná novinářka prošla za posledních 20 let redakcemi tištěných i online deníků, aby následně našla svou zálibu v tvorbě magazínových textů.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenda410
Zdenda410
1 měsíc

Asi neumím číst, ale v celém článku jsem hledal a nenašel, kde pan Pohlreich udělal ten velký průšvih. To on přišel do televize s tímto pořadem? On to celé vymyslel? Myslím, že je to průšvih televize Prima. Víte “milá” Primo, my si každý rád grilujeme po svém a máme neradi, když nám do toho někdo kecá. Raději to děláme po svém i když třeba někdy špatně.

Last edited 1 měsíc by Zdenda410
Jantar
Jantar
1 měsíc

Sledovat cokoliv na primě, je očistec. Za nemožnost přeskočit reklamu. Dobře vám tak!

Ivana Krumpochova
Ivana Krumpochova
1 měsíc

Poleraicha nemůžu ani vidět.Vadi mi,jak s lidmi mluví,jak je ponižuje,jak mluví sprostě.Proste se mi tím zhnusil.To si raději pustím nějaký pěkný film,než koukat na něj.

Alena
Alena
1 měsíc

Ať vymyslí něco originálního a ne kopírovat něčí model, lidi to už nebaví.

Iva
Iva
1 měsíc
Reply to  Alena

Přesně tak.

Pavel
Pavel
1 měsíc
Reply to  Alena

A nejvíc trapná je Pagáčová..která to vůbec neumí,,jako by to moderovalo 12cti leté dítě..Ona Prima je všeobecně hrozná televize..

Alena
Alena
1 měsíc
Reply to  Alena

Přesně tak

Al Lojzek
Al Lojzek
1 měsíc

To bude asi dost i tím, že Prima zakázala přetáčet. Dobře jim tak no.

Last edited 1 měsíc by Al Lojzek
Luděk
1 měsíc

Je to škoda,fandím Zdeňkovi i celému týmu a kolektivu kteří se na tomto extra pořadu podílí.Budu jen věřit že této super show gril stoupne sláva a přibyde fanoušků, protože co není na grilu je na bahně