Postihla váš vztah krize? Zachraňte ho erotickými pomůckami

Ačkoliv se to v prvních měsících zamilovanosti nemusí zdát, vztah je velmi složitý organismus, na kterém je zapotřebí neustále pracovat a poskytovat mu nové a nové podněty. Jinak se jednoho nepříliš krásného dne vyčerpá a promění se ve ztracené roky.

Vztah prochází řadou fází, přičemž mnozí považují za tu nejkrásnější hned tu první. Tedy bezhlavou zamilovanost provázenou nejrůznějšími, často velmi divokými sexuálními zážitky. Je jasné, že v této fázi jsou nám ukradené nedostatky toho druhého, naopak – často je považujeme za roztomilé. Zkrátka chceme být neustále spolu a máme pocit, že ta vzájemná blízkost nemůže nikdy skončit.

Proč se vzdávat sexu?

Jenže ona jednoho dne skončí. U někoho trvá pár měsíců, u jiného několik let, skončí však vždy. Ani následující období není k zahození. Obvykle už po sobě tolik netoužíme, ale přesto plánujeme šťastný společný život a stále si užíváme jeden druhého. Pokud budeme mít štěstí, v této fázi náš vztah vydrží a nepřeklopí se do dalšího stádia, kdy na sobě hledáme chyby, házíme si klacky pod nohy a končíme rozhádaní.

Ale i tehdy, když budete stále šťastně spolu, jen těžko se vyhnete ztrátě oné sexuální jiskry, která váš vztah tak hezky držela v počátcích. Někdo se s tím smíří a najde zalíbení ve vzájemné komunikaci, ale proč hned házet flintu do žita? Kvalitních sexuálních prožitků se nemusíte vzdávat ani se stálým partnerem. Nakonec vzájemnou důvěru můžete obrátit ve svůj prospěch.

Hračky pro každého

Svůj sexuální vztah můžete okořenit nejrůznějšími sexuálními hračkami. Vibrátor je obvykle tím, čím se začíná, a rozhodně lze doporučit okořenění sexu s tímto odvěkým a osvědčeným pomocníkem. Zdaleka to jím ovšem nemusí končit. Například sexshop RuzovySlon.cz nabízí takové hračky, o kterých se vám ani nesnilo a které vás oslní svými schopnostmi. Věřte nám, nabídka sexshopů se v posledních letech nebývale rozšířila a vybere si v ní opravdu každý. A proč si každý měsíc nedopřát rovnou něco nového, aby vám sex jen tak nezevšedněl?

Že pořádně nevíte, co si s jednotlivými sexuálními pomůckami počít? Nebojte, RůžovýSlon.cz si pro vás připravil erotické videonávody. Na jeho Youtube kanálu najdete více než 1000 naučných videí, která vám představí osvědčené hračky i novinky. Erotická inspirace se nachází také v magazínu tohoto prověřeného a diskrétního obchodu.

Už jste vyzkoušeli třeba dildo? Pokud nevíte, o co se jedná, vězte, že jde o šikovný kousek určený k vaginálnímu, ale také análnímu dráždění. Je vlastně docela podobné vibrátoru, jen nemá motůrek. S dildy se v poslední době roztrhl pytel a jejich nabídka se neustále rozšiřuje. K dispozici jsou pomocníci nejrůznějších tvarů a materiálů. Existují dilda skleněná, oboustranná, gelová, nafukovací a mnohá další. Tak na co ještě čekáte?

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments