Ranní návyk, díky kterému zhubnete bezbolestně. Pomůže vám spálit tuk v oblasti břicha

Snídaně je důležitá a účinná, když je správně připravená, jinak se míjí účinkem. Obzvlášť ve chvíli, kdy se pokoušíte zhubnout nějaké to kilo. Zkuste ovesné vločky a možná se budete divit, jak rychle zhubnete. Nejde přitom o nějakou pověru bez efektu. Velký přínos ovesným vločkám při hubnutí přiznává i vědecká studie, podle které je vhodné pokrmy z vloček konzumovat zejména ke snídani, například namísto ne příliš zdravých cereálií.

Ovesná kaše, která na dlouho zasytí

Hubnutí je z 90 % o jídle a 10 % o cvičení. Pokud se chcete zbavit tuku na břiše a dalších problémových partiích, musíte změnit svůj jídelníček. Nejdůležitějším jídlem dne je snídaně, která pomáhá metabolismus správně nastartovat. Pak se rychleji pálí i kilogramy. Zkuste to s ovesnými vločkami a dalšími ingrediencemi.

Snídani si připravte večer

Všechny suroviny se od večera naleží a dají vám ze sebe to nejlepší. Navíc nebudete muset brzy vstávat. Chutě budou propojené a výraznější. Recept je 100 % účinný, pokud si jej přichystáte minimálně 4x do týdne. Změny poznáte už po prvních dnech, střeva se rozpohybují a metabolismus zrychlí. Lépe budete trávit, opustí vás nadýmání, bolesti a křeče břicha i plynatost.

Foto: Shutterstock

Ovesné vločky na snídani

Ingredience:

  • 2 lžíce ovesných vloček
  • 1 lžíce holandského kakaa
  • 1 lžíce lněných semínek
  • 1 nízkotučný bílý jogurt
  • 5 ks sušených švestek

Postup:

Jogurt smíchejte s kakaem, přidejte omyté nadrobno nakrájené sušené švestky, drcené lněné semínko a ovesné vločky. Promíchejte, uložte do lednice a konzumujte ráno. Můžete také vložit všechny suroviny do mixéru a rozmixovat na kaši. Při velké hustotě kaše ji zřeďte trochou mléka.

Proč je snídaně tak účinná

Tento typ snídaně dovede správně nastartovat organismus, který se hned ráno pustí do spalování a hubnutí. Snídaně obsahuje hodně vitamínů, minerálů a vlákniny, tělo bude vitální a zdravé. Vlákninu z lněného semínka odstraní všechny problémy se zažíváním. Syndrom líného střeva brzy zmizí. Vaše tělo, orgány i pokožka se pročistí, bude mnohem jemnější, bez akné a pupínků. Váš imunitní systém bude šlapat na plné obrátky.

Foto: Shutterstock

Autor: Pavla Růžičková

Externí autorka magazínu AAzdraví.cz.

Chcete se nechat upozornit na nový příspěvek v diskuzi?
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments